fbpx

O spoločnosti

Portál www.zlavneneletenky.sk prevádzkuje Lanczová Bibiana Kontakt: 0907 152 747 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (ďalej aj ako "ZlavneneLetenky.sk")

Sme partnerom najväčšieho pokytovateľa zľavnených leteniek v Slovenskej republike, ktorý vznikol v roku 2004 ako prvý online predajca leteniek, ubytovania, cestovného poistenia a doplnkových cestovateľských produktov. Vyhľadávame tie najlepšie ceny na trhu a ponúkame zľavnené letenky ako aj pobyty.

Náš portál vznikol, aby uspokojil potreby cestovateľov, ktorí vyhľadávajú lacné a zľavnené letenky, pobyty a dovolenky. V pohodlí svojho domova, či kancelárie tak nájde na jednom mieste všetko čo potrebuje pre svoju zľavnenú cestu.

Vďaka spolupráci s pelikan.sk umožňujeme ponúkať svojim klientom to najlepšie z ponuky 800 leteckých spoločností vrátane nízkonákladových dopravcov ako Ryanair alebo Wizzair. A nielen to. Prostredníctvom informačných zdrojov a sociálnych sietí sa prihovárame svojim klientom s aktuálnymi akciami a súťažami a informujeme cestujúcich o zľavnených ponukách na trhu. V tomto pre klienta atraktívnom smere pokračujeme aj ďalej a rozšírujeme svoje portfólio o nové portály.

Vďaka aktívnemu zdokonaľovaniu sa ZľavnenéLetenky stávajú rýchlejšie a vyhľadávanie efektívnejšie. Zákazník má možnosť využiť zľavnené ponuky s garantovanou najnižšou cenou, možnosť uplatniť extra zľavy a bonusy. Navyše je tu naša online podpora, ktorá poradí a pomôže pri vyhľadávaní, objednávke alebo otázke spojenej s vybavením zľavnených leteniek, pobytov alebo dovoleniek.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od