fbpx

Akciové letenky do Lisabonu

Akciová cena na spiatočné letenky z Viedne do Lisabonu cez leteckú spoločnosť WizzAir za 40€. Letenky sú momentálne v ponuke na januárové termíny 2020. Cena platí pre členov klubu WDC. V prípade, že členstvo nemáte, musíte si doplatiť 20€. Určite Vám odporúčame pozrieť sa taktiež na ponuku leteckej spoločnosti Laudamotion, ktorá ponúka spiatočné letenky za 50€. Tieto lety môžete tiež skombinovať. Ako príklad vám uvádzame letenky na predĺžený víkend s WizzAir od 17.1.2020 - 19.1.2020 a s Laudamotion od 13.12.2020 - 15.12.2020. Viac informácií o Lisabone nájdete tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Lisabon

Letenky do Lisabonu

Lisabon

A presne teraz prichádza čas, kedy by sme sa Vám radi predstavili. Sme portál zlavneneletenky.sk. Tím ľudí, ktorí tieto otázky rieši za Vás. Máme prehľad o tých najlacnejších letenkách a najvýhodnejších pobytoch. Stačí Vám vedieť len kedy a kam chcete letieť. Pokiaľ neviete ani to, môžete si cez nás pozrieť úplne všetky zlacnené letenky a vybrať si tie, ktoré Vám najviac vyhovujú. Aktuálne Vás budeme informovať o top ponukách a tiež si na našom webe prečítate bližšie informácie o jednotlivých destináciách alebo si jednoduchým kliknutím skontrolujete svoju rezerváciu.

Ako do Viedne

Na letisko do Viedne sa dopravíte najpohodlnejšie autobusom spoločnosti RegioJet alebo Flixbus, ten jazdí z Brna a Bratislavy priamo na letisko niekoľkokrát denne. Cestovať môžete ale tiež do centra mesta vlakom. Na letisko sa neskôr presuniete prímestským vlakom.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od