fbpx

Výhodné spiatočné letenky do Ríma

Akutuálne najlacnejšie spiatočné letenky z Viedne do Ríma sú v ponuke na niekoľko termínov počas celého leta za 30€. Tieto lacné letenky kúpite na rôzne krátke termíny ale aj dlhšie, prípadne predĺžené víkendy. Vyberať je môžné z dvoch letov denne a letieť prvý deň ráno a vrátiť sa ďalší deň večer.
Lacne letenky do Rima

Ako z letiska v Ríme?

Z letiska Fiumicino pravidelne premáva do centra Ríma niekoľko autobusových spoločností, napr. Terravision, Sit Bus Shuttle a ďalšie. Spiatočný cestovný lístok kúpite za 9 eur. Autobusy premávajú v pravidelných intervaloch a cesta z letiska im nezaberie viac ako hodinu. najrýchlejšie sa do centra presuniete vlakom, počítajte s minimálne dvojnásobnou cenou. Viac informácií o Ríme nájdete tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/R%C3%ADm


Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využiť priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.

 

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od