fbpx

Lacné letenky k talianskym jazerám

V ponuke leteckej spoločnosti Ryanair aktuálne nájdete lacné spiatočné letenky z Brna do Bergama na niekoľko dátumov v mesiaci júl za 30€. O 4€ lacnejšie nájdete tieto letenky aj na júnové dátumy. Letenky sú v ponuke s odletom v piatok a pondelok. Preto si môžete vyskladať dovolenku tak ako vám to najlepšie vyhovuje. Ako príklad vám uvádzame letenky na predĺžený víkend na konci júla od 26.7.2019 - 29.7.2019. Informácie o Gardskom jazere nájdete tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Gardské_jazero

Lacne letenky k talianskym jazeram

Bergamo

Navštíviť sa určite oplatí mesto Bergamo. Z letiska sa presuniete autobusom č.1, ktorý Vás do centra dopraví za 15 minút. Cena lístka je 2,30€. Cestovný lístok je možné kúpiť aj na 24 hodín (5 €) alebo na 72 hodín (7 €). K jazerám Lago di Garda (stanica vlaku Peschiera del Garda) alebo Como (stanica vlaku Lecco) sa dopravíme jednoducho vlakom priamo z Bergama. Viac informácií o Bergame nájdete tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Bergamo_(mesto)


Miláno

Veľmi jednoduchá je cesta do Milána z letiska autobusom. Autobusy jazdia pravidelne každých 30 minút a do centra im to trvá asi 40 - 60 minút. Cena cestovného lístka je 6€, ktorý si môžete zakúpiť priamo tu.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od