fbpx

Najlacnejšie letenky do Osla

V aktuálnej ponuke leteckej spoločnosti Ryanair nájdete najlacnejšie letenky do Nórska. Z Wroclawu do Torp sú k dispozícii momentálne najlacnejšie spiatočné letenky za 18€. Tieto letenky kúpite na jarné ale aj letné dátumy čo je fantastické obdobie na spoznávanie Nórska. Ako príklad vám uvádzame predĺžený víkend 2.8.2019 - 5.8.2019.
Lacné letenky do Osla

Ako sa dostať do Wroclawu

Pre obyvateľov Banskobystrického, Žilinského alebo Olomouckého kraja je Wroclaw vo väčšine prípadoch najbližším letiskom, ktoré ponúka lacné a dostupné lety. V prípade, že sa rozhodnete cestovať vlakom, najlepšie vychádza jednosmerný cestovný lístok z Pardubického kraja na 7,70€. Ako alternatívu máme pre vás spojenia z Prahy Flixbusom. Na ranný odlet je potrebné rátať s jednou nocou strávenou vo Wroclawe.

Oslo - Torp

Torp je jedno z letísk, ktoré je najviac vzdialené od centra mesta. Preto je ho dobré využiť v prípade, že chcete cestovať na vlastnú päsť s prenajatým autom. V prípade, že sa rozhodnete cestovať do centra Osla, môžete k tomu využiť expresné autobusy. Cena spiatočného lístka je 480 NOK (49€). Ako alternatívu môžete využiť minibusy, ktoré sú zosúladené s príletmi poľských aeroliniek. PolskiBuss alebo PKS Oslo vás dopraví priamo do centra Osla od 190 NOK (19€).
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od