fbpx

Extrémne lacné letenky do Las Vegas

Anglická letecká spoločnosť British Airways aktuálne ponúka akciové letenky z Mníchova a Berlína do Las Vegas. Spiatočnú letenku kúpite za výhodných 306€. Let absolvujete s jedným prestupom v Londýne. Letenky sú dostupné na niekoľko zimných termínov od decembra až do marca. Je to vynikajúca možnosť ako sa zabaviť, skúsiť šťastie v miestnych kasínach alebo navštíviť mnohé okolité národné parky, ako napr. Grand Canyon alebo park Sequoia. V cene letenky sú zahrnuté dve príručné batožiny o rozmeroch 56x45x25 cm a 40x30x15 cm. Viac informácií o Las Vegas nájdete tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Las_Vegas

Grand Canyon: Activities-Grand_Canyon_National_Park_Arizona


Ako sa dostať do Mníchova?

Na letisko do Mníchova môžete cestovať autom po dialnici alebo taktiež autobusovými linkami Regiojetu alebo Flixbusu. Do centra Mníchova je možné cestovať autobusmi vyššie uvedených spoločností alebo DB Bahn. Na letisko pravidelne premáva prímestský vlak.

Ako sa dostať do Berlína?

Na letisko Tegel sa presuniete najrýchlejšie autom po dialnici. Ak si zvolíte hromadnú dopravu, vlakovú alebo autobusovú, budete musieť cestovať do centra Berlína. Na letisko sa prepravíte linka TXL, ktorá premáva každých 5 minút.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od