fbpx

Lacné letenky do MADRIDU

Máme tu ďalšiu výhodnú ponuku akciových leteniek do Madridu so spoločnosťou Wizzair. S priamym odletom z Viedne kúpite spiatočné letenky za 20€. Cena platí len pre členov klubu WDC, všetci ostatní pasažieri si priplatia 15€. V ponuke je niekoľko dátumov v priebehu mesiacov máj a jún, a to väčšinou na termíny počas týždňa. V ponuke nájdete letenky aj na dlhšie termíny, ktoré vám predĺžia víkend. Ako príklad vám uvádzame dátumy od 22.5. - 24.5., 2.6. - 5.6. alebo 14.6. - 18.6.2019. V celkovej cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm. Letenky si nájdete priamo v našom vyhľadávači leteniek alebo v odkaze pod textom.

MADRID

Z letiska v Madride sa môžete presunúť do centra mesta metrom. Letecká spoločnosť Wizzair pristáva a odlieta na / z terminálu 1. Na stanicu metra sa dostanete zhruba za 10-15 minút chôdze po termináloch - stanica totiž je až v termináli 3. Pri ceste zo stanice na letisku je potrebné k cestovnému lístku doplatiť aj poplatok za cestu z / na letisko (3 €). Ak plánujete cestovať po Madride, oplatí sa vám kúpiť turistický lístok (1 deň - 8,40€, 2 dni - 14,20€, 3 dni - 18,40€). V cene tohto cestovného lístka je aj cesta z / na letisko.

Viac informácii o Madride nájdete tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Madrid 


Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využiť priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od