fbpx

AKCIA!!! OSLO za výhodných 19€

Letecká spoločnosť WizzAir má momentálne v ponuke najlacnejšie spiatočné letenky z Wroclawu do Torp za 18€. Výhodou tejto akciovej ponuky je fakt, že za uvádzanú cenu kúpite letenky na všetky dátumy od júna až do polovice júla. V tomto výnimočnom prípade nie je potrebné byť členom klubu WDC ako to pri Wizzair býva zvykom na využitie výhodnej ceny. Ako príklad vám uvádzame predĺžený júnový víkend 7.6.2019 - 10.6.2019. Letenky si nájdete priamo v našom vyhľadávači leteniek alebo v odkaze pod textom.

AKO DO WROCLAWU

Pre všetkých obyvateľov Banskobystrického, Žilinského alebo Olomouckého kraja je Wroclaw vo veľa prípadoch najdostupnejším letiskom, ktoré ponúka výhodné ceny leteniek. Ak sa vyberiete na cestu vlakom, najlacnejšie kúpite jednosmerný cestovný lístok z Pardubického kraja za 8€. Ako alternatíva je k dispozícii linka priamo z Prahy Flixbusom.

Oslo - Torp

Torp je jedno z najvzdialenejších letísk od centra mesta, preto ho treba využiť ak chcete cestovať prenajatým autom. V prípade, že sa rozhodneme cestovať do centra Osla, využite pre cestu expresné autobusy. Spiatočný cestovný lístok vychádza zhruba 49€(majte prosím na pamäti, že ani z hlavného letiska Gardermoen nie je cesta úplne zadarmo). Ako alternatívu vám odporúčame minibusy spojené s príletmi poľských aeroliniek - napríklad PolskiBuss, alebo PKS Oslo, ktorý vás dopraví do centra Osla vychádza od 19,50€.

Viac informácii o Osle nájdete tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Oslo 

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od