fbpx

Lacné letenky do LISABONU

V ponuke leteckej spoločnosti Wizzair momentálne nájdete lacné letenky do Portugalska. Na niekoľko júnových termínov sú v akcii spiatočné letenky z Viedne do Lisabonu za 60€. Letenky sú na krátke júnové termíny. Ako príklad vám uvádzame dátumy od 3.6.2019 - 5.6.2019 alebo 26.6.2019 - 28.6.2019. Cena platí len pre členov klubu WDC, ostatní pasažieri si priplatia 20€. Letenky si nájdete priamo v našom vyhľadávači leteniek alebo v odkaze pod textom.

LISABON

Hneď po prílete budete prepravený autobusom do príletovej haly, kde nájdete stanicu metra. Lístok do centra mesta vychádza 1,45 € + 0,50 € za vystavenie kartičky. Cena celodenného lístka je 6,30€ + 0,50€. Pri ceste na letisko je potrebné rátať s presunom z terminálu 1 na terminál 2, kde vás zdarma privezie letiskový shuttle bus, ktorý premáva každých 10 minút.

Viac informácii o Lisabone získate tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Lisabon


Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využiť priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od