fbpx

Lacné letenky do talianskeho BARI

Lacné letenky z Prahy do talianskeho Bari nájdete najlacnejšie v ponuke leteckej spoločnosti WizzAir v prípade, že ste členom klubu WDC. Na konkrétny termín od 12.5.2019 - 15.5.2019 sú letenky za cenu 30€. V prípade, že nie ste členom klubu WDC určite sa vám oplatí kúpiť členstvo pri rezervácii minimálne 2 leteniek nakoľko cena bez členstva v klube je o 21€ vyššia pri jednej spiatočnej letenke. Cena členstva v klube WDC pre 2 osoby je 30€.

V ďalších dostupných termínoch leteckej spoločnosti nájdete veľa letov začiatkom júna za cenu približne 39€. Taktiež je možné letenky skombinovať s linkou leteckej spoločnosti Ryanair, ktorá lieta z Prahy do Bari už skoro mesiac. Letenky si nájdete priamo v našom vyhľadávači leteniek alebo v odkaze pod textom.

LETISKO V BARI

Z letiska v Bari sa najlacnejšie prepravíte do centra mesta autobusom č. 16 , ktorý odchádza z terminálu každých 45 minút a cesta nezaberie viac ako 30 minút. Cena lístka je zhruba 1€. Rýchlejšie sa dostanete do centra metrom. Cesta potrvá približne 15 minút a cena cestovného lístka je 5 €.

Po Apúlii sa najlepšie presuniete rýchlovlakom Frecciargento alebo osobnými vlakmi za niekoľko eur. Viac informácii o talianskom Bari nájdete tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Bari_(Apúlia)


Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od