fbpx

Výhodné ceny spiatočných leteniek do MALAGY

V aktuálnej ponuke leteckej spoločnosti WizzAir nájdete spiatočné letenky z Viedne do španielskej Malagy za akciovú cenu. Letenky sú v ponuke za 22,50€ na termíny začiatkom júna, keď už začína letná sezóna. Táto cena platí iba pre členov WDC klubu, ostatní cestujúci si musia doplatiť približne 20€. V prípade, že by ste leteli vo dvojici určite vám odporúčame dokúpiť klub WDC nakoľko sa to oplatí vo väčšine prípadoch. Ako príklad vám uvádzame termín od 1.6. - 6.6. alebo jeden dlhší od 4.6. - 13.6.2019. Cena letenky zahŕňa príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20 cm. Letenky si nájdete priamo tu v našom vyhľadávači leteniek alebo v odkaze pod textom.

MALAGA

Z letiska sa do centra mesta presuniete najlepšie autobusom alebo vlakom. Cesta vlakom trvá približne 12 minút a odchádza v pravidelných intervaloch každých 20 minút. Cena jednosmerného lístka je 1,70€. Autobusovými spojeniami s označeným A, ktoré premávajú priamo do centra, je možné cestovať za cenu 3€ na jeden smer.

Na krásne pláže Costa del Sol sa viete presunúť priamo z letiska vlakom, napríklad do neďalekého Torremolinos iba 10 minút a cena lístka je 1,80 €. Viac informácii o tejto destinácie nájdete tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Malaga


Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využiť priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od