fbpx

Extrémne lacné letenky do Berlína

Za veľmi výhodnú cenu ponúka letecká spoločnosť Ryanair priame letenky z Prahy do Kodane ale aj do Billunde. Letenky do Kodane sú už v predaji na termíny začiatkom mesiaca máj a cena je 20€ za spiatočnú letenku. Ako príklad Vám uvádzame letenky na predĺžený víkend od 3.5. - 7.5.2019.

Za 10€ kúpite spiatočné letenky do Billunde. Jedná sa síce o kratšie termíny koncom apríla, ale máte možnosť navštíviť prvý Legoland, ktorý bol na svete vybudovaný. Najlacnejšie letenky nájdete hlavne v tomto termíne od 25.4. - 27 / 30.4. Ako alternatívu uvádzame letenky na predĺžený víkend za 18€ na termín od 4.5. - 7.5.2019.

Pri oboch prípadoch je v cene letenky zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x25x20 cm. Letenky si nájdete priamo tu v našom vyhľadávači leteniek alebo v odkaze pod textom.

KODAŇ

Z letiska sa do centra mesta dopravíte vlakom alebo metrom, ktoré premáva každé 4 minúty a cesta do centra trvá 14 minút. Cena jednosmerného lístka 36 DKK (4,80€). Viac o krásnom dánskom meste Kodaň sa dočítate priamu tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Kodaň


Ako sa dostať z letiska do Legolandu

Legoland je vzdialený od letiska v Billunde približne 2 km, čo znamená že sa na túto cestu môžete vybrať chôdzou, prípadne taxikom alebo autobusom, ktorým cesta nezaberie ani 5 minút. Cena autobusového lístka je 24 DKK (3,30€). Cena vstupenky na jeden deň do Legolandu 341 DKK (46€). Vstupenky do Legolandu je možné skombinovať spolu s rezortom, ktorý sa nachádza priamo v areáli Legolandu a tým pádom ušetríte. Viac informácii získate tu: https://www.legoland.dk/en/

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od