fbpx

Lacné letenky do talianskeho NEAPOLU

Letecká spoločnosť EasyJet ponúka lacné letenky z Prahy do Neapolu. Spiatočné letenky na októbrový termín od piatku do nedele v dátumoch od 11.10.2019 - 13.10.2019 kúpite za 45€. Niekoľko ďalších leteniek je k dispozícii za veľmi podobnú cenu počas celého zimného obdobia. V tomto prípade platí, že čím viac leteniek kúpite tým bude cena za osobu nižšia. Napríklad pri objednávke 6 leteniek bude cena 41€/osoba. Letenky si nájdete priamo tu v našom vyhľadávači leteniek alebo v odkaze pod textom.

NEAPOL

Z talianskeho letiska Neapol sa najpohodlnejšie dopravíte do centra autobusom Alibus. Cestovný lístok si môžete kúpiť priamo u vodiča autobusu a cena jednosmerného lístka je 4€.

Pompeje

Do známych Pompejí sa dostanete z hlavného námestia Garibaldi mestskou vlakovou linkou Circumvesuviana. Niektoré rýchle vlaky prídu za 20 minút priamo na stanicu, ktorá sa nachádza pri vstupnej bráne do Pompejí. Cena jednosmerného cestovného lístka do Pompejí je 3,20€. O svetoznámych Pompejách sa dočítate na nasledujúcom linku: https://sk.wikipedia.org/wiki/Pompeje

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od