fbpx

Akciové letenky do Grécka na CHALKIDIKI

V ponuke leteckej spoločnosti WizzAir nájdete akciové ceny leteniek z Viedne na grécke Chalkidiki (Solún). Na prelome júna a júla, kedy je letná sezóna v plnom prúde vás spiatočná letenka vyjde 25€. Táto cena platí pre členov klubu WDC, všetci ostatní pasažieri si musia doplatiť 13 - 18€. Kratších aj dlhších termínov je v ponuke na toto obdobie dostatočný počet. Najlacnejšie letenky kúpite v nasledovných dátumoch od 23.6. - 28.6. alebo 23.6. - 3.7. O niekoľko eur viac zaplatíte v termíne od 2.6. - 5.6. alebo 24.6. - 3.7.2019. Za výhodnú cenu nájdete niekoľko termínov aj na májové termíny. Cena letenky zahŕňa príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20 cm.

Solún - Chalkidiki

Do Solúna sa z letiska najlepšie presuniete autobusom číslom 78, ktorý premáva v pravidelných intervaloch každú polhodinu a cena lístka je 0,60€. Letisko v Solúne je ideálny spôsob ako navštíviť polostrov Chalkidiki. Najlepšie ako spoznať tento krásny polostrov je cestovanie autom. Lokálne autopožičove majú v ponuke veľmi výhodné ceny. Do destinácií, ktoré sú bližšie pri letisku (napr. Nea Kalikratia alebo Nea Michaniona) sa najlepšie prepravíte taxíkom za prijateľnú cenu.

Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využiť priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od