fbpx

Nórsky BERGEN za akciovú cenu

Aktuálne zvýhodnené ceny leteniek do jednej z najkrajších oblastí Nórska v blízkosti Bergenu sú dostupné s odletom z Viedne. Akciová cena 20€ sa vzťahuje hlavne na májovej predĺžené víkendy. Táto cena platí pre členov klubu WDC, všetci ostatní si musia doplatiť približne 16€. Ako príklad vám uvádzame nasledovné termíny: 3.5. - 6.5. alebo 17.5. - 20.5. Týždňové termíny sú taktiež v ponuke. Ak si doplatíte 2,50€- 5€, dostanete tak akýkoľvek májový predĺžený víkend za výhodnú cenu. Cena letenky zahŕňa príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20 cm.

Bergen

Z nórskeho letiska Bergen sa presuniete do mesta autobusom Flybussen, ktorý premáva každých 15 minút. Celá cesta nezaberie viac ako 25 minút. Cena jednosmerného lístka je 115 NOK (12€) a cena spiatočného lístka 195 NOK (20€). Taktiež je možné dopraviť sa z letiska do centra aj električkou, ktorá vychádza o niečo lacnejšie. Lístok na jeden smer stojí 59 NOK (6€) a celodenný 150 NOK (16€). Z letiska a na prepravu po meste si je potrebné si zakúpiť lístok do 1-2 zóny.

Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využiť priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od