fbpx

Výhodné letnky do španielskej VALENCIE

Výhodné spiatočné letenky z Viedne do španielskej Valencie nájdete na májovej termíny už za 20€. Táto cena platí pre členov klubu WDC, všetci ostatní musia doplatiť 5-10€ za jednosmerný let. Letenky sú k dispozícii na rôzne termíny, či už krátke alebo dlhé. Iné letenky sú dostupné o niekoľko eur drahšie. Preto nebude problém skombinovať požadované dátumy tak aby vám to čo najlepšie vyhovovalo. Ako príklad vám uvádzame nasledovný termín od 19.5.2019 - 22.5.2019.

Valencia

Valencia je tretie najväčšie španielske mesto. Do mesta sa najlepšie presuniete metrom, ktoré ide priamo z letiska. Linky č. 5 a 3 premáva z letiska každých 8 minút a do centra Valencie Vás dopraví približne za 20 minút. Lístok kúpite za 4,90€. Ako alternatívu odporúčame sa do centra prepraviť Metrobusom, ktorý ide z letiska v pravidelných intervaloch každú polhodinu a do centra sa dostanete za 35 minút. Cena lístka je 1,45€.

Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využiť priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od