fbpx

Spiatočná letenka na CYPRUS za 28€!

Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air aktuálne ponúka lacné letenky na ostrov Cyprus. Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú v ponuke za cenu 30€. Jedná sa hlavne o termíny v druhej polovici mesiaca mája, ako napríklad od 19.5. - 22.5. alebo 27.5. - 29.5. V podobnej cene sa pohybujú letenky aj na niekoľko iných termínov. Asi najlacnejší je momentálne v ponuke termín od 15.5. - 22.5. za 28€. Je nevyhnutné byť členom klubu WDC, aby ste si letenky mohli zakúpiť za túto cenu. Inak si musíte doplatiť cca 20€. Cena letenky zahŕňa príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20 cm.

Larnaka – Cyprus

Mesto Larnaka sa nachádza na východnom pobreží ostrova Cyprus. Z mesta sa jednoducho dopravíte autobusovými spojmi na všetky časti ostrova. Ako alternatívu odporúčame využiť spoločnosti, ktoré ponúkajú prenájom auta čo vám zabezpečí pohodlné cestovanie po celom ostrove.

Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využiť priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od