fbpx

Výhodné letenky do NICE

V aktuálnej ponuke nízkonákladovej spoločnosti Wizz Air nájdete lacné letenky do francúzkeho Nice. Počas mesiacov máj a jún nájdete v našom vyhľadávači lacné letenky z Viedne do Nice za výhodných 20€. Letenky kúpite na rôzne obdobie a v ponuke sú aj júlové termíny, ktorých cena je iba o 5€ vyššia. Cena platí pre všetkých členov klubu WDC, ostatní pasažieri si v nemusia v niektorých prípadoch doplatiť nič. V iných prípadoch je cenový rozdiel maximálne 5-10€ na jednom lete.

Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využiť priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.

Ako sa dostať do centra Nice?

Letisko v Nice je celkom blízko od centra mesta. Z letiska sa dostanete do centra najefektívnejšie autobusom č. 98 alebo č 99 za cenu 6 €. V prípade, že cestujete do vzdialenejších miest (napr. Monaca), dostanete sa z letiska chôdzou na vlakovú stanicu.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od