fbpx

Akciové priame lety do LOS ANGELES

Americká letecká spoločnosť United má v ponuke akciové ceny na spiatočné letenky do Kalifornie. V momentálnej ponuke nájdete akciové ceny leteniek z Viedne do Los Angeles. Veľkou výhodou je, že ide o priamy let bez prestupu, ktorého cena je 329€. K dispozícii máte obrovské množstvo termínov počas celej jari, v ktorých je možné cestovať. V ponuke sú letenky na niekoľko jarných, jesenných ale aj zimných termínov za akciové ceny s odletom z Mníchova za 349€. Taktiež sa jedná o priame lety. Každá letenka zahŕňa príručnú batožinu. Pri cestovaní do USA je nevyhnutné požiadať o Estu. Jedná sa o víza, ktoré potrebujete pri vstupe do USA. Žiadosť o tieto víza nájdete na nasledujúcom odkaze: https://goo.gl/Qq2VQu. Letenky nájdete v našom vyhľadávači leteniek.


Ako sa dostať do Mníchova?

Ideálne je vyraziť autom priamo na letisko v Mníchove. Cesta zo Slovenska zaberie niečo cez 5 hodín, poprípade niečo cez 2 hod. z českých hraníc. Ako druhú možnosť odporúčame využiť služby priameho autobusového spojenia so spoločnosťou RegioJet alebo Flixbus.

Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využiť priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od