fbpx

Spiatočné letenky do Ríma za 20€

V ponuke leteckej spoločnosti Lauda kúpite momentálne veľmi výhodné letenky do Ríma. Za spiatočnú letenku z Viedne do Ríma zaplatíte počas májových termínov iba 20€. Letenky sú dostupné na niekoľko dní strávených v Ríme, prípadne aj na týždenné pobyty. Veľmi lákavé môžu byť letenky aj na jednu noc strávenú v talianskej metropole. V tomto prípade odporúčame zvoliť ranný odlet a večerný prílet na daľší deň. Počet miest v lietadle je zvyčajne len niekoľko, preto odporúčame konať čo najrýchlejšie. Ako príklad vám uvádzame letenky na nasledujúce termíny 21.5.2019 - 22.5.2019 / 23.5.2019.

Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využit priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.

Ako sa dostať z letiska v Ríme?

Letisko Fiumicino poskytuje množstvo autobusových spojov priamo do centra Ríma. Poskytujú ich spoločnosti ako napr. Terravision, Sit Bus Shuttle a iné. Výhodou je zakúpiť si spiatočný cestovný lístok, ktorý kúpite len za 9€. Autobusy odchádzajú v pravidelných intervaloch a cesta z letiska im netrvá dlhšie ako hodinu. Najrýchlejší spôsob ako sa dostať do centra je vlakom, treba však počítať s dvojnásobnou cenou.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od