fbpx

Spiatočná letenka do Londýna za 20€

V ponuke leteckej spoločnosti Ryanair nájdete výhodné ceny leteniek na mesiac apríl a máj s odletom z Pardubíc do Londýna za bezkonkurenčnú cenu 10€ na jeden smer. Spiatočnú letenku kúpite za 20€. V ponuke je dostatok voľných termínov na príjemý výlet na pár dní, víkend alebo aj na dlhší pobyt. Ako príklad vám uvádzame termín od 16.5.2019 - 21.5.2019

Letisko Pardubice

Ak sa vydáte na letisko do Pardubíc autom, môžete využiť parkovanie zdarma priamo na letisku. Ak sa vyberiete do Pardubíc napríklad vlakom, tak v pravidelných intervaloch 180, 120 a 90 minút pred odletom odchádza z hlavnej vlakovej stanice v Pardubiciach priama autobusová linka na letisko číslo 90. Cestovný lístok kúpite na stanici či letisku za 0,60€ alebo priamo u vodiča za 0,90. Celá cesta na letisko trvá cca. 8 minút.

Letisko Stansted

Z letiska Stansted sa dopravíte najrýchlejšie do centra vlakom Stansted Express, ktorý má zastávku na Tottenham Hale (metro Victoria line) alebo Liverpool street. Pri nákupe dvoch cestovných lístkov vás víde jeden spiatočný lístok na Tottenham Hale na cenu okolo 21€. Z letiska možte využit tiež autobusové linky niekoľkých dopravcov - cena je zvyčajne nižšia, v akcii pri nákupe cez easybus.co.uk už od 1 GBP za cestu.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od