fbpx

Zľavnené letenky do Antalye

PROMO akcia na zľavnené letenky do Antalye v Turecku.

Našli sme pre vás spiatočnú letenku už od 67€. Odlet je z Viedne a prílet to krásnej tureckej prímorskej oblasti Antalya. Okrem kúpania sa v Stredozemnom mori, zažijete plno neopakovateľných zážitkov. Mesto je domovom romantickej starej štvrte plnej skvelých jedál, hudby a butikov - popri najznámejšej pláži v krajine je mesto stredomorským lákadlom pre všetkých cestovateľov prichádzajúcich do Turecka. Mesto je obklopené majestátnymi pohoriami Taurus a Stredozemným morom. Antalya ponúka históriu dovolenky na pláži, turistické a kúpeľné zájazdy a často sa používa ako odrazový mostík pre niektoré nezabudnuteľné výlety do prírody. 

Zamilujte sa do starej štvrti Kaleiçi

Kaleiçi je romantická stará štvrť mesta, ktorá sa nachádza oproti prímorským útesom a starobylému prístavu, v ktorom sa nachádzajú niektoré z najlepších reštaurácií a nočný život v Antalyi. Dláždené ulice vás vedú popri obnovených osmanských domoch

Navštívte park Karaalioğlu

Tento prímorský park je jedným z najlepších miest v centre mesta, ktoré umožňuje prekrásny a pôsobivý výhľad na Stredozemné more . Užite si oddych na lavičke v tieni alebo západ slnka z veže Hıdırlık z Rímskej éry, ktorá spočíva na severovýchodnom okraji parku a ponúka vynikajúce výhľady na mesto. Keďže park leží na juhovýchodnom okraji mesta Kaleiçi, je z neho ideálne miesto na meditačnú alebo romantickú prechádzku pred večerou alebo po večeri v starej štvrti.

Vyhnite sa davom a zamierte do Kurşunlu Falls

Krásne vodopády Kurşunlu sa nachádzajú hneď za mestom vo veľkom prírodnom parku. Vodopád tvorí prírodný bazén, v ktorom sa nachádzajú rôzne sladkovodné zvieratá. Piknikové plochy poskytujú miesto na poludňajšiu pauzu a nádherný výhľad na okolitú zeleň. 

Rezervujte si teraz zľavnenú letenku len za 67€. Ak máte nejaké otázky, pokojne nám napíšte na Facebooku alebo Instagrame a my vám všetky otázky zodpovieme. 😊

 

Lacne letenky do Antalye

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od