fbpx

Lacné letenky na Zanzibar

Málo miest na svete evokuje obrazy bielych práškových pieskov, tyrkysových vôd a paliem. Zanzibar je jedným z nich! Objavujte pomocou zľavnených leteniek najkrajšie kúty sveta.

Zanzibar sa nachádza uprostred indického oceánu na pobreží Tanzánie vo východnej Afrike a ponúka idylické prostredie pre čistý oddych. V prípade, že sa začnete nudiť (čo určite nehrozí), Zanzibar sa môže pochváliť aj množstvom jedinečných kultúrnych a dobrodružných zážitkov. Využite lacné letenky na toto úžasné miesto.

Navštívte hlavné mesto Zanzibaru Stone Town a jeho úzke uličky, pôsobivú architektúru, rušné trhy a malé, ale zaujímavé múzeá. Uvidíte tiež veľa pripomienok historického zapojenia Zanzibaru do obchodu s otrokmi, ktoré v týchto častiach zrušil sultán Zanzibar v roku 1873.

Samozrejme bude čas ísť aj na pláž. Pozrite sa na nádherné pláže Nungwi a Kendwa smerom na sever ostrova, šnorchlujte v krištáľovo čistej vode atolu Mnemba a sledujte slnko dole v hoteli Africa House . Severné pláže Nungwi a Kendwa sú tiež ideálne v tom, že obidve smerujú západným smerom. Pohodlné hojdacie siete v prednej časti baru pri hoteli Sunset Kendwa  sú ideálne na vychutnanie si západu slnka pri kokteiloch na pláži Kendwa. Prípadne si môžete za malý poplatok objednať plavbu pri západe slnka na tradičnej plachetnici Dhow.

Ďalšími atrakciami, ktoré musíte vidieť, sú obrovské korytnačky na väzenskom ostrove. Väzenský ostrov, tiež známy ako Changuu, je ostrov s rozlohou 800 x 200 metrov, ktorý sa nachádza asi 6 kilometrov severozápadne od Stone Town. Ďalej si môžete vychutnávať početné veľké rybie reštaurácie v Zanzibare a nezabudnuteľnú párty v  Kendwa Rocks Full Moon Party! Každý mesiac sa môžete vydať na severné pláže a zažiť párty pri splne na Kendwa Rocks. Párty pri splne mesiaca na ostrove Zanzibar sa koná na pláži známeho hotela v letovisku Kendwa. Je to do značnej miery miestna záležitosť. Predstavuje viacerých najlepších miestnych spevákov, DJov a hercov v Tanzánii, čo prináša kultúrny pocit a vzrušujúcu udalosť. S niekoľkými barmi, hlavným pódiom, veľkým tanečným parketom, množstvom jedla, akrobatmi a veľkou vonkajšou časťou pozostávajúcou zo stolov a stoličiek na piesku je večierok rovnako obľúbeným miestnym miestom aj pre turistov s batohom.

Zanzibar je naozaj veľkou exotikou a teraz vám takýto zážitok na celý život vieme dopriať len od 569€.

Lacne letenky dna Zanzibar

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od