fbpx

Lacné letenky do Alicante

Alicante sa nachádza na východnom pobreží Španielska Costa Blanca. Názov pochádza z nekonečného radu bielych piesočnatých pláží v tejto časti krajiny. Odporúčame ako vždy vidieť z mesta všetko čo sa dá v rámci vášho tripu. Zľavnené letenky vám umožnia ušetriť na letenkách a minúť peniaze môžete za pamiatky či suveníry. Či už ako prvú navštívite trojkilometrovú pláž Playa de San Juan, múzeá alebo staré mesto s pamiatkami určite vám tento výlet zostane v pamäti.  Mesto rozhodne nie je malé, preto ak máte málo času a chcete pozrieť naozaj všetko tak bude najlepšie keď si požičiate auto. Požičať si ho môžete v jednej z mnohých autopožičovní, ktoré nájdete v meste. Prenájom auta z pohľadu ceny záleží na type auta a dĺžke prenájmu. Samozrejme ale, keď si kúpite lacné letenky tak vám zostane väčší budget na pekné požičané auto. 😊

Zaujímavé je čo španieli spravili z historickej lode Santisima Trinidad, ktorá dlhé roky slúžila španielskemu námorníctvu. V podpalubí tejto lode dneska nájdete veľmi zaujímavé múzeum námorníkov a pirátov. Určite nevynechajte ani dlhú promenádu Explanada de España. Vyskladaná je až zo šesť a pol milióna mramorových trojfarebných minidlaždíc. Táto promenáda ponúka naozaj mnoho. Osvieženie v mnohých baroch a reštauráciach, či spríjemnenie dňa kochaním sa na pouličných umelcov. Môžete si užiť aj len krásnu prechádzku a nasávať španielsku uvoľnenú atmosféru. Určite nevynechajte prehádzku prehliadku na Hrad Santa Barbara. Je to obrovská monumentálna hora, ktorá sa tiahne nad  celým Alicante. Ak pôjdete pešo, najlepší čas na stúpanie je skoro ráno, než bude slnko na svojom najsilnejšom mieste, ale hneď za plážou Postiguet je aj výťah.

Lacné letenky na Alicante si pozrite tu!

Lacne letenky do Paríža

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od