fbpx

Lacné letenky z Košíc

Na Slovensku máme dve hlavné letiská. Každému je asi známe letisko M.R. Štefánika v Bratislave. Často však zabúdame na naše 2. najväčšie letisko nachádzajúce sa v Košiciach. Rozloha letiska je 3,5 km2  a má len jeden terminál, ale prechádza každoročnou úpravou a vylepšeniami. S hlavnou železničnou a autobusovou stanicou je letisko spojené autobusovou linkou MHD č.23, ktorá premáva približne 14-krát denne. V posledných rokoch sa rozšíril aj počet destinácii do ktorých sa dostanete z košického letiska. Výhoda je, že letisko ponúka letenky za nízke ceny a veľa zľavnených leteniek. 

Cena zľavnených leteniek na sa pohybuje okolo 50€, ale samozrejme závisí od toho kam by ste chceli letieť a v akom dátume. Napríklad do Londýna sa teraz dostanete spiatočne už od 32€. Teraz je veľa zľavnených leteniek aj do Ameriky, či už to New York, Boston, Miami, Chicago, Los Angeles atď..

Košice  ↔ Severná Amerika

Košice  ↔ Londýn

 

Lacne letenky z Košíc

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od