fbpx

Zo zimy do tepla...

Na Slovensku máme zimu a všetko čo k nej patrí, chladný vzduch, dážď a kde, tu už aj sneh. Pýtali sme sa ľudí zo všetkých kútov Slovenska, či im zima vyhovuje alebo by ju radšej hneď vymenili za leto a slnko. Zo 100 opýtaných, 30% ľudí odpovedali, že zimu majú radi a nemenili by. Ale čo s ostatnými 70%? Tí s odpoveďou neváhali. Slnko, teplo, more a teplé večery... A čo vy? Patríte k milovníkom zimy či k milovníkom leta a tepla? Ak ste odpovedali, že máte radi teplo, čítajte ďalej. Tento článok je presne pre vás!

Urobili sme pre vás prieskum dovolenkových rezortov, kde si môžete vychutnávať teplé počasie, slnko či pláž pokým vaši priatelia budú mrznúť doma na Slovensku. Samozrejme, že sme brali ohľad ako na počasie tak aj na cenu celého pobytu.

Tak sa poďme na to spoločne pozrieť!

  1. Pobyt v Dubaji v 5* hoteli

Dubaj je svet boháčov, mrakodrapov, luxusných reštaurácií a milión zážitkov. Ale nenechajte sa odradiť, v posledných rokoch sa stal Dubaj jednou z najdostupnejších exotických krajín.

Tento pobyt sa cenovo pohybuje okolo 669€, čo je naozaj neskutočne lacná cena. Samozrejme cena sa mení v závislosti od výberu dátumu. V cene je zahrnutá spiatočná letenka, transfer z letiska na hotel, raňajky formou bufetu a ubytovanie v hoteli Royal Central The Palm*****. Je novo otvorený, k dispozícii má veľký bazén a súkromnú pláž na ostrove Palm Jumeirah. Hotel má výborné hodnotenia a recenzie. Pozrite si fotky hotela a zistíte aký luxus si viete dopriať za nie veľa peňazí.

Na výber je z viacerých termínov. Táto akcia platí len do Marca roku 2020! Ak dokážete byť spontánny a rýchly v rozhodovaní tak veľa ušetríte! Najlacnejšie vychádza Last Minute termín od 4.12 – 8.12. 2019. Lacno vychádza aj januárový termín od 8.1. – 12.1. 2020. Februárové a marcové termíny sú trochu drahšie (okolo 720€), ale aj to je veľmi dobrá cena za takúto luxusnú dovolenku.

  1. Seychely – Mahe

Seychely tvorí asi sto nádherných ostrovov a atolov v modrozelenej vode Indického oceánu. Teplota vzduchu príjemných 27 – 30°C , teplota mora pohybujúca sa celoročne medzi 25 - 27°C robí z tohto miesta ideálnu dovolenku počas celého roka. Mnohí nazývajú tieto ostrovy rajom na zemi. Ostrov Mahé je dlhý 28 km a široký 8 km. Na severovýchode leží hlavné mesto Victoria s medzinárodným letiskom. Ak by sa vám zunovali pláže tak v meste máte možnosť objaviť niekoľko turistických zaujímavostí ako hodinová veža, ktorá bola postavená podľa Vauxhall Clock Tover v Londýne. Krásna je tiež botanická záhrada.

Lacné letenky si môžete rezervovať od 529€ s odletom z Budapešti, Viedne či Prahy. Termíny zľavnených leteniek sú vypísané do Mája 2020. Akciové letenky však treba rezervovať čo najskôr, pretože cena leteniek sa rýchlo mení.

  1. Pobyt na Bali

Ostrov Bali je najväčšou turistickou destináciou v Indonézii a ponúka okrem rozprávkových pláží aj unikátnu atmosféru hinduizmu. Ceny sú tam o štvrtinu nižšie ako na Slovensku a v reštauráciach až o 70% nižšie. Za veľa zážitkov zaplatíte málo. Bodajby to všade bolo takto! Priemerná celoročná teplota je 26 – 27 °C. Okrem prenádherných pláží tu môžete absolvovať viacero zaujímavých výletov a takisto prežiť deň s domorodcami.

Cenovo sa pobyt pohybuje okolo 790€. V cene je samozrejme zahrnutá spiatočná letenka, transfer z letiska, 1 kus príručnej batožiny + 1 kus podpalubnej batožiny a ubytovanie hoteli ibis Style Bali Benoa***. Hotel má neskutočne dobrú polohu, nachádza sa  10 minút od letiska a 800 metrov od pláže. V blízkosti je mnoho reštaurácií a barov.

Najlepšie ceny sú zatiaľ na apríl, máj a jún. Ale netreba dlho váhať, pretože pobyt sa rýchlo vypredáva a ceny sa budú zvyšovať.

 

Bali, Dubaj, Seychely


Pozrieť si ponuky


Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od