fbpx

Výhodné letenky

Pri cestovaní naprieč svetom na vás cestovné kancelárie a dopravní prepravcovia doslova chrlia množstvo ponúk. Vybrať si môže byť niekedy naozaj ťažké. Ak hľadáte lacné letenky, prezrite si ponuku na našej stránke. S nami sa dopravíte kamkoľvek. Lacné letenky ušetria z vášho cestovateľského rozpočtu a zostane vám viac na ubytovanie a zábavu.

Zľavnené letenky

Zľavnené letenky neznamenajú nižšiu bezpečnosť. Nízko nákladové letecké spoločnosti šetria len na prebytočnom komforte. Počas letu sa však nemusíte obávať, že si nebudete mať kam dať nohy či batožinu. O každého zákazníka je postarané. V niektorých spoločnostiach dostanete aj drobné občerstvenie. Zľavnené letenky si môžete zakúpiť na jeden smer, spiatočné alebo obľúbené multicity letenky. Multicity letenky vám umožnia navštíviť rôzne destinácie počas jednej dovolenky. Vďaka výhodnej kombinácií letov uvidíte viac za menej peňazí.

Zľavy a akciové pobyty

Na našom portáli nájdete bohaté možnosti pobytov so zľavou. Zľavy na akciové pobyty vás zavedú do známych destinácií. Akciové pobyty ponúkajú možnosť kvalitného ubytovania v hoteloch. Vybrať si môžete výhodné ponuky last minute alebo iné zľavnené pobyty. Cena pobytu zahŕňa zväčša letenku, letiskové poplatky, ubytovanie a stravu. So zľavou môžete navštíviť Španielsko, Jordánsko, Maledivy, Vietnam, Kubu a mnohé iné destinácie.

Dovolenky pre každého

Či už cestujete s rodinou alebo sami, vaša dovolenka snov môže viesť na európske letoviská, do Egypta, Turecka, Zanzibaru aj na Maurícius. Alebo plánujete dovolenku v niektorej zo svetových metropol? Zažite dovolenku v New Yorku, San Franciscu, Bangkoku, Barcelone či Kuala Lumpur. Prezrite si našu ponuku a vyhľadajte tie správne dovolenky pre vás.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od