fbpx

Zľavnené letenky Barcelona

Barcelonu, hlavné mesto Katalánska si určite zamilujete. Vo viacerých anketách vyhrala najobľúbenejšie mesto v Európe. Niet sa čomu čudovať pretože Barcelona neodráža len španielsky temperament, ale aj mnoho iného. Od Španielov by sme sa mali naučiť predovšetkým, nebrať život príliš vážne, nestresovať sa pre hlúposti, užívať si každú chvíľu života, viac sa smiať a rozdávať viac lásky a tešiť sa z maličkostí. Ak takýto prístup k životu chcete ucítiť na vlastnej koži určite sa vyberte do prímorského, veľmi známeho mesta Barcelona len za pár EUR.

 S lacnými letenkami si môžete vybrať z viacerých dátumov či leteckých spoločností. Letov z Viedne aj Bratislavy do Barcelony každý rok pribúda na základe každoročnému nárastu slovenských turistov, ktorí Barcelonu chcú vidieť a cítiť jej výnimočnosť. Teraz vám ponúkame zľavnené letenky do krásneho čarovného mesta Barcelona.

Symbol Barcelony Sagrada Familia je najznámejším dielom katalánskeho architekta Antonia Gaudího. Chrám je bohatý na kresťanské symboly, ako napr. osemnásť veží reprezentuje dvanásť apoštolov, štyroch evanjelistov, Pannu Máriu a najvyššia z nich Ježiša Krista. Chrám je prístupný od 9:00 do 18:00 (november až február), do 19:00 (marec a október) alebo do 20:00 (apríl až september). Počas vianočných sviatkov máva otvorené len do 14:00. Vstupenky si môžete zakúpiť na oficiálnej stránke. Zakúpiť si môžete z rôznych druhov vstupeniek, za 32€ si môžete kúpiť vstupenku, ktorá  vás zavedie až do veží. Vystúpite po točitých schodoch a vychutnáte si najlepšie výhľady na mesto.

Las Ramblas je dvojkilometrový bulvár, kde narazíte na  pouličných umelcov, rodiny s deťmi, zamilované páriky alebo si tam jednoducho môžete vychutnať kávu v jednej z mnohých kaviarní. La Rambla je predovšetkým pre peších s iba dvoma úzkymi jednosmernými cestnými komunikáciami, ktoré vedú po oboch stranách centrálneho bulváru Ramblas. Obsluhovaný je tromi zastávkami metra pozdĺž jeho dĺžky : zastávka metra Drassanes, zastávka Liceu, a zastávka Catalunya. Po celej dĺžke barcelonského Las Ramblas sa nachádzajú desiatky reštaurácií a obchodov. Avšak kvôli popularite Las Ramblas a samotnému počtu návštevníkov tu nájdete zvýšené ceny tovarov a služieb.

Obrovskou výhodou Barcelony je, že hoci ste vo veľkomeste, krásne more a pláž máte na skok. Barceloneta je dominantou mesta Barcelona. Táto pláž má dĺžku cez 1 km. Práve tu v prístave Port Vell v Barcelone skutočne dýcha atmosféra morského barrio, najtypickejšieho a naj autentickejšieho okolia obývaného rybármi a remeselníkmi.

Kamp Nou (Nou Camp) je pre fanúšikov futbalu niečo ako pre umelca jeho múza. Je to najväčší futbalový štadión v Európe s kapacitou okolo 100 tisíc divákov. Do útrob štadióna sa dostanete aj mimo futbalového zápasu. Obyčajný lístok na prehliadku štadióna a múzea vás vyjde 26€.

Zarezervujte si teraz zľavnenú spiatočnú letenku za 43€.

Lacne letenky do Barcelony

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od