fbpx

Lacné letenky Manchester

Manchester je významné mesto a metropolitný okres v regióne North West England. Manchester je v súčasnosti centrom umenia, mediálneho priemyslu, vysokoškolského vzdelania a obchodu. Mesto je v súčasnosti známe najmä vďaka dvom futbalovým veľkoklubom Manchester United a Manchester City.

S lacnou spiatočnou letenkou poletíte do Manchestru už od 28€.

Dôvodov prečo navštíviť Manchester je naozaj mnoho. Ak ste fanúšikom futbalu určite nevynechajte zápas jedného z domácich futbalových klubov. Zážitok na celý život určite bude sledovanie derby. Fanúšikovia urobia neskutočnú atmosféru a zimomriavky budete mať na tele ešte na druhý deň. Ak sa na zápas nedostanete, odporúčame si ísť pozrieť jeden z najznámejších štadiónov na svete Old Trafford.

Ak ste radšej na objavovanie a prezeranie pamiatok, tak Manchester ich má naozaj dostatok. Na každom rohu narazíte na pomníky významných osobností ako napr. pomník Abrahama Lincolna.

Jeden deň si vyhraďte na návštevu múzeí. V Manchesterskom múzeu zistíte všetky zaujímavé dejiny mesta. Múzeum Urbis zase ukáže tradičný mestský život miestnych. Nevynechajte takisto veľmi zaujímavé policajné múzeum.

V blízkosti štadiónu Old Trafford sa nachádza aj krytá hala Chill Factore. Táto atrakcia skôr priláka milovníkov zimy a snehu. Ak vám aj cez leto chýba sánkovačka či lyžovačka pokojne si tu môžete požičať lyže, snowboard či nafukovacie koleso. 180 metrov dlhá zjazdovka s vlekom je k dispozícii od 20 libier na hodinu.

Trafford Centre je druhé najväčšie obchodné centrum v Británii. Interiér je zdobený antickými sochami, mramorovými schodmi a niekomu môže pripomínať aj kasína vo Vegas.

 A najdôležitejšie dôvody prečo nevynechať Manchester z vášho cestovateľského zoznamu?

Pohodlné lety z Bratislavy či z Viedne.

Krátky let cca 1 hod 50 min.

Lacné spiatočné letenky, ktoré teraz ponúkame len od 28€.

 

Lacne letenky do Manchestru

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od