fbpx

Malý ostrov, veľa zábavy... to je IBIZA

Ibiza je Baleársky ostrov v západnom Stredomorí vo veľkosti Prahy. Je to raj pre všetkých dovolenkárov. Okrem veľa zábavy vo forme diskoték a nočného života, čím je ostrov preslávený, tu nájdete aj krásnu prírodnú scenériu. Určite nezabudnite ani na viacero rozprávkových pláží, ktoré Ibiza ponúka k oddychu. Všeobecne je známe, že Ibiza je drahá, ALE ako to už býva zvykom, my vám prinášame tipy ako si užiť dovolenku lacno a bezproblémovo. 😊

Ako prvé pri plánovaní výletu potrebujeme letenku, najlepšie veľmi lacnú letenku!

Spiatočná letenka z Viedne za 33€ by mohla byť tá pravá. Táto zľavnená letenka vám ponúka odlet z Viedne už 21.10 a prílet takisto do Viedne 24.10.2019. Pozrime sa na počasie. Najteplejšie je na Ibize samozrejme cez letné mesiace v hlavnej sezóne, avšak je tu plno turistov, pláže sú preplnené a ubytovanie veľmi drahé. V októbri, v čase odletu s letenkou za super cenu, spomínanou vyššie, bude na Ibize príjemných 24°C.

Ubytovanie

Ubytovanie na Ibize naozaj nie je lacné. Ale keďže čítate tento článok už viete, že vám s radosťou poradíme lacné a kvalitné ubytovanie. Napríklad za 3 hviezdičkový apartmán Apartamentos Bon Sol - Los Rosales - AB Group zaplatíte okolo 47€ na noc. Ak vám tento apartmán nevyhovuje stačí ísť jednoducho na booking vyplniť filtre vyhľadávania a nájsť si lacné a kvalitné ubytovanie. Ak máte problém s nájdením vhodného ubytovania či rezervovaním letenky, prosím napíšte nám na Facebooku alebo na email a my vám ochotne pomôžeme.

Pláže

Na pláži Playa De Portinatx vás očarí bledý jemný piesok, čistá tyrkysová voda a krásny výhľad.

Cala Nova je turistami veľmi obľúbená pláž, preto tu bude určite rušnejšie. Pláž sa nachádza v meste Es Canar a vychutnáte si tu množstvo plážových barov a reštaurácií. Odchádzajú odtiaľto aj lode na celodenné výlety na ostrov Formentera – ostrov s plážami a morom ako z Karibiku.

Určite nesmiete vynechať pláž Beach Cala Comte, kde si môžete vychutnávať západ slnka s drinkom v ruke.

Kluby a bary na Ibize

Jockey Club a „Malibu“  sa nachádzajú priamo na pláži Salinas a sú ideálne miesto kde si oddýchnuť po náročnom dni objavovania krás ostrova.

Najznámejší klub na Ibize je Pacha Ibiza. Tento klub ponúka mnoho VIP stolov a je naozaj na vysokej úrovni čomu sa rovnajú aj ceny. Cena len za vstup sa pohybuje okolo 50€.

Na pláži Playa d´en Bossa leží Space bar, ktorý hostí mnoho svetoznámych hostí a má mnoho prestížnych ocenení.

Amnesia je jedným z najpopulárnejších barov. Nachádza sa medzi mestami Ibiza a San Antonio. Nájdete tu obrovskú terasu na ktorej sa každý štvrtok organizujú slávne „Cream parties“.

 Čo vidieť na Ibize

Katedrála Sanda Maria d´Eivissa je zo 14. storočia a patrí k najvýznamnejším pamiatkam na ostrove. Katedrála stojí na úplnom vrchu opevneného starého mesta Dalt Vila. Es Vedrà je súostrovie na juhozápade na ktorom sa hromadí všetok energie podľa povesti. Výhľad na toto súostrovie si môžete užiť aj z pláže Cala d`Hort. Ak vás nebaví len ležať na pláži tak si spravte túru na najvyššiu horu ostrova Talaiassa. Hora je vysoká 475 m. n. m. Historické centrum Eivissa s prístavom je historické mesto založenú už v 7. storočí. Užite si prechádzky pomedzi hradieb a vychutnajte si dobrý obed v reštaurácii.

 

Asi sa zhodneme, že Ibiza je luxusný ostrov, ktorý má veľa toho čo ponúknuť a s nami pritom neminiete majland.

Rezervujte si letenku teraz za 33€  a nezmeškajte tak príležitosť vychutnať si ostrov pre bohatých za pár EUR.

 

 

 

 

Lacne letenky na Ibizu

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od