fbpx

Zohrejte sa v Dubaji so spiatočnou letenkou za 154 EUR

Pri vyslovení Dubaj sa vám naisto vybavia luxusné hotely, veľkolepé jachty, obrovské mrakodrapy a horúce počasie. Toto luxusné mesto sa posledné roky stalo obľúbenou destináciou slovákov najmä v zimných obdobiach a najmä vďaka lacným letenkám.

Niet sa čomu čudovať, keďže teraz sa do Dubaja dostanete za neskutočné ceny. Priamy jednosmerný let z Budapešti si teraz môžete rezervovať za neskutočne lacnú cenu 37,50€.

Rezervovať hotel za rozumnú cenu tiež nebude problém. Priemerný hotel vás vyjde okolo 30€ na noc. Vychutnať dovolenku si môžete aj v luxusných apartmánoch priamo v srdci Dubaja v 2. najvyššej obytnej budove sveta za super ceny. Galériu fotiek či rezerváciu môžete urobiť TU.

Dubaj je obľúbená destinácia najmä vďaka teplému počasiu aj počas zimných mesiacov a mnohým atrakciám vďaka ktorým sa tu určite nudiť nebudete.

Ako prvé si v Dubaji určite všimnete najvyššiu budovu sveta Burj Khalifa. Mrakodrap je vysoký  828 metrov a poskytne vám neuveriteľný výhľad. Lístky si môžete zakúpiť online.

Vstup do budovy je priamo v najväčšom obchodnom centre Dubai Mall. Okrem vstupu do Burj Khalifa tu nájdete aj veľké akvárium, kde si síce musíte zaplatiť vstupné, ale zblízka uvidíte obrovskú raju či zubatého žraloka. Ak máte radi nakupovanie tak vás určite poteší 1 200 obchodov. Nájdete tu každú značku, ktorá vám príde na rozum. Na prízemí nájdete jednu z najobľúbenejších voľnočasových aktivít. Je to ľadová plocha o rozmere olympijského hokejového štadióna, ktorá sa využíva ako na rekreačné korčuľovanie tak aj na hokejové zápasy.

Pred obchodným centrom vám určite zostane zrak na Dubai Fountain. Je to najväčšia choreografická fontána na svete. Vodná show dosahuje výšku až 150 metrov.

 Po prejdených kilometroch chôdze určite oceníte oddych na pláži. Dubaj ich má naozaj veľa, ale pozor mnoho z nich je spoplatnených. Najlepšie pláže bez poplatku sú napr. Jumeirah Open Beach, ktorá je neďaleko hotela Burj Al Arab v tvare plachetnice , Marina beach s mrakodrapmi v pozadí alebo Kitesurfing Beach – pláž plná športových nadšencov.

Oddýchnutí môžete objavovať ďalšie krásy Dubaja ako napr. Miracle Garden. Je to záhrada ako z rozprávky. Pozrite si mapu záhrady TU.

Ak vám bude príliš teplo tak sa skočte schladiť do -2 stupne Celzia v Mall of Emirates. V tomto obchodnom centre nájdete lyžiarsky svah dlhý 400 metrov. Lyže aj lyžiarsky výstroj vám za poplatok požičajú a tak si môžete užiť lyžovačku v strede púštneho mesta.

Ak vás zaujíma islamské náboženstvo určite navštívte najznámejšiu mešitu a jedinú do ktorej môžu vstúpiť aj nemoslimovia Jumeirah.

Atrakciu, ktorú treba ešte spomenúť je Global Village. Je to tematický park s replikami viac ako 75 krajín sveta.

 

Dubaj je mesto, kde sa dá minúť veľké množstvo peňazí, ale takisto sa dá veľmi pekne ušetriť napr. na ubytovaní, na letenke alebo na jedle. Je už len na vás aký budget sa rozhodnete minúť.

Lacne letenky do Paríža

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od