fbpx

Spiatočná letenka do Lisabonu už od 43€

Lisabon

Hlavné mesto Portugalska má svoje čaro, ktoré je jedinečné a veľmi ťažko ho nájsť inde. Celé mesto je taký veľký kontrast. Kontrast medzi pouličnými grafitmi a veľkolepými sochami historických hrdinov. Kontrast medzi krásnymi kaštieľmi a starých cukrární s kúzelnou atmosférou. Nádheru ako splýva staré s moderným, bohatým a chudobným treba zažiť na vlastnej koži. Naše zľavnené letenky, ktoré ponúkame vám umožnia vidieť rozprávku na siedmych pahorkoch, ktoré sa týčia nad pokojne tečúcou riekou Tejo.

Lisabon dostane naozaj každého. Či už umeleckú dušu svojím pouličným umením, milovníkov jedla  vynikajúcou kuchyňou alebo mladých ľudí nočným životom. Každý si tam nájde to svoje.

Lacné letenky kúpite už od 43€ z Viedne. Do Lisabonu sa dostanete za super cenu, priamym letom a najčastejšie na letisko Lisbon Portela. Z letiska sa dostanete do hotela taxíkom za 10-15€. Za hotel zaplatíte okolo 20 € na noc.

Lacne letenky do Lisabonu

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od