fbpx

Lacné letenky na magický ISLAND

Kúzelný ostrov? To je Island. Zľavnené letenky vám umožnia vidieť tú krásu v každom ročnom období a tak môžete byť účastníci fantastického prírodného divadla kedykoľvek. Pravda je, že na Islande je veľakrát počasie nevľúdne a to najmä kvôli činným sopkám, zamrznutým ľadovcom a jazerám. Všetky tieto živly vládnu na jednom mieste.

I napriek počasiu má Island podľa štatistík návštevnosť, ktorá sa počíta v tisíckach turistov ročne.  Výletníkov sem láka okrem leteniek za super cenu aj dobrodružstvo, ktoré len ťažko zažijú na inom mieste. Počuli ste už o polnočnom slnku..? Ak sa na tento magický ostrov vyberiete v období od polovice mája do konca júna okúsite dni s 24-hodinovým denným svetlom. Nie je to proste úžasné? Blue Lagoon, polárna žiara či okúzľujúce vodopády na vašich fotkách budú vyzerať ako z iného sveta.

Splnenie si takéhoto sna už nie je problém pre nikoho. Lacné letenky a priame lety z Viedne si pohodlne objednáte u nás. Cestovanie uľahčuje aj vstup bez potreby vybavenia víz. Island nevyžaduje žiadne extra očkovanie pretože riziko nákazy je na tomto ostrove minimálne. Platiť budete islandskou korunou, ktorú bez problémov zameníte na letisku po pristáti. Jednoduché, že?

Neváhajte a rezervujte si letenku od 73 € už teraz!

Lacne letenky ISLAND

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od