fbpx

Zažite New York za najlepšie ceny z Prahy

Mesto ktoré nikdy nespí, Big Apple, svetová metropola. To je New York a vy ho teraz môžete zažiť za bezkonkurenčnú cenu už od 339€ s odletom z Prahy.

Akciové ceny platia pre letenky s odletom od novembra 2019 až do marca 2020. V cene letenky sú dva kusy príručnej batožiny, ďalšia batožina (check-in baggage) je za príplatok. Lety prevádzkované leteckými spoločnosťami British Airways (SKYTRAX 4 Star Airline) a American Airlines (SKYTRAX 3 Star Airline) vás dopravia na svetoznáme letisko New York JFK iba s jedným prestupom v Londýne. Z JFK sa rýchlo, ľahko a pohodlne dostanete kamkoľvek, New York je známy svojou prepracovanou sieťou verejnej dopravy aj populárnymi žltými taxíkmi. Z vlastnej skúsenosti odporúčame na presun po meste využívať metro. Vyhnete sa dopravným zápcham a rýchlo sa dostanete tam kam potrebujete.

Ceny ubytovania v „Big Apple“, ako sa tomuto mestu často hovorí, závisia od lokality pre ktorú sa rozhodnete. Máme pre vás niekoľko výhodných tipov na kvalitné ubytovanie za super ceny, pre náročnejších sú v ponuke stovky hotelov od lacnejších až po super luxusné.

Hovorí sa, že New York nikdy nespí a je to pravda. Toto veľkomesto vám ponúka neuveriteľné množstvo možností, pamiatok a zážitkov. Socha Slobody, Brooklyn Bridge, Central Park, Metropolitné Múzeum Umenia, ikonická hlavná stanica Grand Central Terminal či množstvo svetovo známych mrakodrapov ako Empire State Building, Rockefeller Center, Chrysler Building či 1 World Trade Center. To je iba zlomok z toho, čo tu môžete zažiť a vidieť.

Nepremeškajte najvýhodnejšiu ponuku a doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku a zážitok na celý život.

Lacne letenky New York

Pred vstupom do USA je potrebné zabezpečiť turistické víza ESTA, za ktoré zaplatíte $14 a nezaberie vám to viac ako 15 minút. Formulár na vyplnenie nájdete na oficiálnej webstránke americkej vlády tu: U.S. Customs and Border ProtectionBudeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od