fbpx

Akciové letenky do DUBAJA

Akciové letenky do Dubaja za výbornú cenu 242€ a to spiatočne na termíny od 11.8 - 21.8.2019 z Budapešti a bez prestupu. Každý cestujúci má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm. Check-in batožina je za príplatok. Táto ponuka je veľmi limitovaná, nakoľko sa cena priamym letom pohybuje okolo 500 - 700€. Určite vám odporúčame využiť túto limitovanú akciovú ponuku a užiť si pohodovú dovolenku v Dubaji. Máme pre vás vynikajúci tip na lacné a výhodné ubytovanie v Dubaji. Ponúkame vám krásne apartmány, ktoré sa nachádzajú vo fantastickej lokalite a najviac navštevovanej oblasti Dubai Marína len 10 minút chôdzou od pláže v jednej s najvyšších obytných budov na svete. Vieme zabezpečiť kvalitné ubytovanie za bezkonkurenčné ceny. Na mieste vám rád poskytne všetky potrebné informácie náš delegát. Akciová cena apartmánu v septemberi je skvelých 134 €/noc za celý apartmán v Dubaj Marína pre max. počet 4 osoby tzn. 33,50€/noc za osobu (október - december 169 €/noc). Na mieste vás neprekvapia žiadne poplatky navyše. Viac informácií vám radi poskytneme emailom, telefonicky alebo priamo na nasledovnej facebookovej stránke, kde nájdete fotky a všetky potrebné kontakty: Dubaj apartmány - dovolenka/prenájom

Akciova dovolenka Dubaj

DUBAJ APARTMÁNY - DOVOLENKA/PRENÁJOM

Dubaj apartmany

Dovolenka s ubytovaním v apartmánoch v lukratívnej oblasti Dubai Marina len 10 minút chôdzou od pláže. Už len pri vyslovení názvu tohto mesta sa nám ihneď vybavia luxusné obchody, veľkolepé mrakodrapy, prepychové hotely a tropické teploty. Užívať si súkromie a dovolenkovú pohodu môžete v nadštandardne zariadených apartmánoch s čiastočným výhľadom na more (len pri trojizbových apartmánoch) alebo mesto. Vyskúšajte si aj vy, aké by to bolo žiť v Dubaji, so všetkým, čo k tomu patrí.

V cene je zahrnuté:

  • Ubytovanie v apartmáne v lukratívnej oblasti Dubai Marina
  • 2 - izbový apartmán pre 1 – 4 osoby
  • 3 - izbový apartmán pre 1 – 6 osôb
  • Využitie spoločných priestorov budovy (posilovňa, bazén, sauna)
  • Strážené parkovanie priamo v budove
  • Vysoko-rýchlostný WiFi internet
  • Turistická daň
  • Prístelka
  • Záverečné upratovanie
  • Cena za apartmán je konečná, žiadne extra poplatky vás na mieste neprekvapia

Elite - 2 izbový apartmán

7. Jan - 30. April = 165 €/noc
1. Máj - 30. Sep = 134 €/noc
1. Okt - 20. Dec = 169 €/noc

Elite - 3 izbový apartmán

7. Jan - 30. April = 223 €/noc
1. Máj - 30. Sept = 180 €/noc
1. Okt - 20. Dec = 223 €/noc

Fotky apartmánov nájdete tu: Dubaj apartmány - dovolenka/prenájom 

Kontakt: Zavolajte nám - Dubaj alebo Zavolajte nám - SKBudeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od