fbpx

Lacné letenky do BARCELONY

Máme tu pre vás výbornú ponuku na návštevu krásnej španielskej metropoly. Lacné letenky do Barcelony sú aktuálne v ponuke s nízkonákladovou leteckou spoločnosťou Ryanair za vynikajúce ceny. Letí sa priamo z Bratislavy do Barcelony a za letenku zaplatíte iba 59€ na osobu. V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x20x25 cm. Tieto lacné letenky sú k dispozícii na nasledovné dátumy 23.9.2019 – 27.9.2019. Pripravili sme si pre vás aj tip na pekný 4* hotel Barcelona rooms v srdci Barcelony, ktorý je momentálne v ponuke za výhodnú cenu 29€/noc/osoba. Ak by ste mali záujem vidieť aj okolie tohto krásneho mesta určite vám odporúčame prenájom malého auta, ktorého cena je už od 15€/deň. V samotnej Barcelone ale aj v okolí je množstvo zaujímavých atrakcií, preto sme si pre vás pripravili cestovateľské tipy, ktoré nájdete pod obrázkom.
Lacne letenky barcelona

Tipy pre vás

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od