fbpx

Výhodný výlet do Alicante

V ponuke leteckej spoločnosti Wizzair nájdete lacné letenky z Viedne do Alicante na kratšie aj dlhšie januárové termíny za veľmi výhodnú cenu 53€. Môžete si vybrať z dvoch termínov 21.1.2020 – 25.1.2020 alebo 18.1.2020 – 25.1.2020. Leteniek je stále dostatočné množstvo vzhľadom na túto akciovú cenu odporúčame neváhať príliš dlho. V cene letenky je príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg. Vzhľadom na to, že sa jedná o januárové termíny kedy teplota dosahuje príjemných 17°C, cena ubytovania je taktiež za veľmi výhodnú cenu. Tentokrát vám určite odporúčame prémiové 5* apartmány v centre Apartamentos Alicante Premium za skvelých 22€/noc/osoba. Určite nezabudnite využiť možnosť prenájmu auta priamo z letiska, ktoré si viete zabezpečiť už od 15€/deň. Všetky tieto výhodné ponuky nájdete nižšie v odkazoch, ktoré sme pre vás pripravili.
Lacne letenky Alicante

Tipy pre vás


Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od