fbpx

Last minute letenky Singapore

Momentálne sú v ponuke veľmi lacné spiatočné letenky z Viedne do Singapuru na akékoľvek dátumy podľa vašeho výberu od októbra 2019 až do konca apríla 2020 za výhodnú cenu 439€. Letí sa z Viedne s leteckou spoločnosťou Air China s jedným krátkym prestupom v Pekingu. V cene letenky je zahrnutá príručná ale aj podpalubná batožina do 23kg. Máme pre Vás vynikajúci tip na 3* hotel Quay priamo v srdci Singaporu s výborným hodnotením a fantastickou lokalitou. Tento hotel ponúka akciovú cenu 39€/noc/osoba v prípade, že sa rozhodnete cestovať v dátumoch od 20.2.2020 – 29.2.2020. Táto akciová cena letenky je na veľmi krátke obdobie preto vám odporúčame zbytočne neváhať. Singapore je krásne moderné ázijské mesto, ktoré ponúka množstvo atrakcií a patrí medzi najčistejšie a najvyspelejšie miesta na svete. Viac informácií ako aj tipy pre vás nájdete nižšie.
Last minute Singapore

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od