fbpx

Lacné letenky do Los Angeles

Los Angeles za veľmi výhodnú cenu 312€ spiatočne a dokonca koncom mesiaca august, takže najlepšia sezóna! Letí sa z Viedne s leteckými spoločnosťami Delta Air Lines a KLM Royal Dutch Airlines, takže v cene je len príručná batožina (check-in batožina sa dá samozrejme dokúpiť). Cesta tam je s jedným krátkym prestupom a cesta naspať s dvoma krátkymi prestupmi. Za túto cenu je len obmedzený počet leteniek a k dispozícií je niekoľko termínov. Ktoré nájdete tu: Kalendár. My sme vám vybrali letenku na konci augusta, takže horúce teploty okolo 31°C a výhodou tohto termínu je aj sviatok, takže ušetríte deň dovolenky. Fotka je pláž Redondo Beach, ktorá je len 5 minút chôdzou od 2* Redondo Inn & Suites, ktorý ná nájdete ako tip na ubytovanie za veľmi výhodných 49€/noc! Okrem super polohy, je v cene aj parkovanie, čo je veľká výhoda, lebo do LA určite odporúčame prenajať auto (cena je už od 23€/deň). Kedže sa letí na 2 týždne a budete mať auto, tak na zváženie je aj výlet napríklad do nedalekého Las Vegas. Všetky odkaz nájdete pod obrázkom.

Lacna letenka do Los Angeles

Tipy pre vás

🏨 Tip na hotel v LA

✈️ Link na letenku do LA

🗝 Cestovné poistenie

🚍 Flixbus na letisko do Viedne

🚍 Regiojet bus na letisko do Viedne

🚗 Tip na auto za 23€/deň

ℹ️ Viac informácií o Los Angeles na Wikipédii

  • Pri cestovaní do USA je nevyhnutné požiadať o Estu. Jedná sa o víza, ktoré potrebujete pri vstupe do USA. Žiadosť o tieto víza vyplníte za 14$/osoba na nasledujúcom odkaze: Žiadosť o víza ESTA


Ako sa dostať do Viedne

Na letisko do Viedne vás odvezie najpohodlnejšie autobusy RegioJetu alebo Flixbusu, ktoré premávajú z Bratislavy, Brna a Prahy niekoľko krát denne. Cestovať môžete aj do centra mesta vlakom a pokračovať na letisko prímestským vlakom.

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od