fbpx

Zľavnené letenky

Niekedy ľudia snívali o tom, že budú môcť zatočiť glóbusom, zastaviť ho prstom na ktorékoľvek miesto a vycestovať tam. Dnes máte túto možnosť a jediné, čo Vás brzdí, je vysoká suma za letenku a pobyt. Pre obmedzený rozpočet odkladáte vysnívanú exotiku a radšej si u starej mami na záhrade napustíte detský bazén. S nohami vyloženými na plastovom lehátku, rozmýšľate o dovolenke dva roky dopredu, hodiny lustrujete na internete a hľadáte tipy a triky, ako získate letenky za najnižšie ceny.

Kto sme

A presne teraz prichádza čas, kedy by sme sa Vám radi predstavili. Sme portál zlavneneletenky.sk. Tím ľudí, ktorí tieto otázky rieši za Vás. Máme prehľad o tých najlacnejších letenkách a najvýhodnejších pobytoch. Stačí Vám vedieť len kedy a kam chcete letieť. Pokiaľ neviete ani to, môžete si cez nás pozrieť úplne všetky zlacnené letenky a vybrať si tie, ktoré Vám najviac vyhovujú. Aktuálne Vás budeme informovať o top ponukách a tiež si na našom webe prečítate bližšie informácie o jednotlivých destináciách alebo si jednoduchým kliknutím skontrolujete svoju rezerváciu.

Zľavy

Nákupom letenky cez nás, máte automaticky zľavu 15% a ak by ste pobytom v zahraničí chceli potešiť niekoho blízkeho, vytvoríme Vám darčekovú poukážku v hodnote od 50 - 200€.

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom instagrame a facebooku, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.
Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Mesto Bangkok zvyknú tiež nazývať Benátky východu, vďaka tomu, že ho pretína rieka Chao Phraya. Potenciál kanálov, ktorými je mesto popretkávané, využívajú na netradičné plávajúce trhy. Predstavte si člny plné farebného ovocia zeleniny, ryže, rýb a dokonca aj oblečenia. Tieto a mnohé ďalšie trhy Vám umožnia ochutnať pestrosť ich kultúry a to doslovne. Miestne jedlo by ste mali rozhodne vyskúšať priamo na ulici. Pokojne sa vyrovná tým od michellínskych kuchárov. Thajská gastronómia mieša chute exotického korenia, spolu so sladkou chuťou kokosu a manga.
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od