fbpx

Akciové letenky do nórskeho Bergenu

V akciovej ponuke sa objavili lacné letenky do jednej z najkrajších oblastí Nórska Bergen z odletom z Viedne za výhodnú cenu 42€. Táto akciová cena letenky do Bergenu platí na nasledujúce dátumy: 2.9.2019 – 6.9.2019. Letí sa s leteckou spoločnosťou WizzAir a v cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg. Check in batožinu si môžete zabezpečiť za príplatok. Taktiež máme pre vás vynikajúci tip na 3* hotel v centre Bergenu Citybox Danmarksplass za 36€/noc/osoba, ktorý výborné hodnotenie a fantastickú lokalitu. Všetky potrebné odkazy na rezerváciu nájdete pod obrázkom.
Lacna letenka Bergen

Bergen

Z nórskeho letiska Bergen sa presuniete do mesta autobusom Flybussen, ktorý premáva každých 15 minút. Celá cesta nezaberie viac ako 25 minút. Cena jednosmerného lístka je 115 NOK (12€) a cena spiatočného lístka 195 NOK (20€).

Taktiež je možné dopraviť sa z letiska do centra aj električkou, ktorá vychádza o niečo lacnejšie. Lístok na jeden smer stojí 59 NOK (6€) a celodenný 150 NOK (16€). Z letiska a na prepravu po meste si je potrebné si zakúpiť lístok do 1-2 zóny.

Ako sa dostať do Viedne?

Na letisko do Viedne vás z Bratislavy, Brna ale aj Prahy dopravia autobusové i vlakové spoje. RegioJet ponúka priame autobusové spoje až na letisko, alebo sa môžete rozhodnúť pre dopravu vlakom až do centra Viedne, odkiaľ máte možnosť využiť priamy spoj vlakom rovno na letisko Schwechat.

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od