fbpx

Výhodné letenky do Moskvy

V aktuálnej ponuke pre vás máme lacné letenky do Moskvy na niekoľko termínov v nasledujúcich dátumoch od 16.10.2019 – 22.10.2019 za výhodnú cenu. Spiatočné letenky s leteckou spoločnosťou Pobeda kúpite teraz lacno z Bratislavy do Moskvy za 87€. Cena letenky je rovnaká na akýkoľvek počet nocí v dátumoch uvedených vyššie. Táto letecká spoločnosť má v cene letenky príručnú batožinu s rozmermi 36x30x27 cm, ktorá vám bohato na pár dní v Moskve stačí. Ak by ste chceli dokúpiť check in batožinu do 10 kg, zaplatíte 10€ na jeden smer. Máme pre vás výborný tip na 4* hotel Crowne Plaza s výborným hodnotením, fantastickou lokalitou v centre za 33€/noc, ktorý vám s radosťou bezplatne vystaví pozvánku do Ruska. Všetky odkazy na letenku, víza, hotel, poistenie nájdete nižšie.
Lacne letenky do Moskvy

Tipy pre vásTuristické víza do Ruska

Turistické víza do Ruska si v dnešnej dobe vybavíte veľmi jednoducho. Je potrebné mať platný cestovný pas s dvomi voľnými vízovými stranami, ktorý bude stále platný 6 mesiacоv po vypršaní platnosti víza. Zabezpečené ubytovanie, ktoré vám zadarmo vystaví pozvánku do Ruska. Vopred zabezpečené cestovné poistenie na celú dobu pobytu v Rusku. Vyplnený a osobne podpísaný dotazník s nalepeným foto (3,5 cm x 4,5 cm). Detailný postup ako požiadať o turistické víza nájdete tu: Informácie o vízach do Ruska alebo Podmienky pre vstup do Ruska

Last minute Moskva

Turistické víza do Ruska

Z letiska Vnukovo sa do Moskvy dostanete najpohodlnejšie taxíkom, prípadne aj stopom. Tento druh dopravy je v Rusku tradične rozšírený. Ako druhú možnosť vám odporúčame zvoliť vlak Aeroexpress, ktorý premáva v najväčšej špičke každých 30 minút, mimo špičky každých 60 minút. Cena jednosmerného lístka 420 RUB (5,80€).Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od