fbpx

Lacné letenky do Hong Kongu

V aktuálnej ponuke leteckej spoločnosti Air China sa objavili lácné letenky z Budapešti do Hong Kongu za veľmi výhodnú cenu 399€. Tieto výhodné letenky sú v ponuke v akýchkoľvek termínoch od začiatku septembra 2019 do konca februára 2020. Výber samotných dátumov je len na vás. Letí sa priamym letom z Budapešti do Hong Kongu s jedným krátkym prestupom (2 hod 50 min) v Pekingu. Ak by ste mali záujem stráviť krátku prestávku v Pekingu alebo dokonca niekoľko dní, letenku si môžete skombinovať a nezaplatíte ani cent navyše. Treba si ale uvedomiť, že v Pekingu platí maximálne 144 hodinový bezvízový styk. V praxi to znamená, že ak by ste chceli stráviť v Pekingu viac ako 144 hodín je potrebné požiadať o čínske víza na ambasáde, ktorá sa nachádza vo Viedni. V opačnom prípade víza nie sú potrebné. Viac informácií o vízovej povinnosti pre Čínu nájdete pod obrázkom. Ďalej sa pokračuje letom z Pekingu priamo do Hong Kongu, čo nezaberie viac ako 3 hod 30 minút. Pre vstup do Hong Kongu neplatí pre slovenských alebo českých občanov vízová povinnosť. Víza dostanete priamo pri vstupe. Máme pre vás tip na 3* hotel Silvermine Beach resort s výborným hodnotením na ostrove Lantau, ktorý má priame spojenie do centra Hong Kongu metrom. Cena je skvelých 23€/noc. Viac informácií o Hong Kongu nájdete nižšie spolu s priamym odkazom na letenku, hotel alebo prípadné cestovné poistenie.
Letenka Hong Kong

Tipy pre vás

✈️ Link na letenku do Hong Kongu

🏨 Tip na hotel v Hong Kongu

🗝 Cestovné poistenie

🚍 Regiojet na letisko do Viedne

🚍 Flixbus na letisko do Viedne

  • Viac informácií o 144 hodinovom bezvízovom styku nájdete na stránkach MINISTERSTVA VNÚTRA
  • Viac informácií o Hong Kongu nájdete na WIKIPEDII


Hong Kong

Letenka Hong Kong
Hong Kong je jedno z najúžasnejších miest na svete, ktoré vám odporúčame navštíviť. Patrí medzi najľudnatejšie miesta na svete a patrí medzi nákupný raj, lebo má najväčšiu hustotu obchodov na celom svete. Určite vám odporúčame navštíviť chodník slávy, kde nájdete kovové sochy v životnej veľkosti hongkongských hercov ako sú Jackie Chan alebo Bruce Lee. Ďalšou nezabudnuteľnou turistickou atrakciou je budhistický kláštor Po Lin s brondzovou sochou Budhu, ktorá je najväčšia na svete a leží kúsok od Hong Kongu na ostrove Lantau. Samotný Hong Kong ponúka veľké množstvo atrakcií, nočného života, prírodných parkov alebo nákupných možností ako sú: Ostrov Lantau, IFC Towers, Disney land, chodník slávy alebo ostrov Macau, kde nájdete obrovské množstvo kasín, atrakcií a úžasných show ako napríklad House of Dancing Water (dom tancujúcej vody) s ktorou máme osobnú skúsenosť a považujeme ju za jednu z najkrajších show na svete.


Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od