fbpx

Akciové letenky do Milána

V ponuke leteckej spoločnosti Ryanair sa objavili lacné letenky do Milána za výhodných 38€. Tieto last minute letenky sú v ponuke na konkrétne dátumy od 3.7. – 7.7.2019. V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s max. hmotnosťou do 5 kg a rozmermi 40cm x 20cm x 25cm. Check in batožinu je taktiež možné dokúpiť. Miláno ako druhá najväčšia talianska metropola alebo aj mesto módy je vynikajúcim miestom ako stráviť predĺžený víkend. Máte tu možnosť vidieť nespočetné množstvo umeleckých pamiatok a galérií. Určite vám odporúčame navštíviť módnu štvrť, kde sa nachádzajú tie najkrajšie butiky známych módnych návrhárov. Máme pre vás aj výborný tip na hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti centra. Jedná sa o Ibis Milano Centro hotel, ktorý má veľmi dobré hodnotenie a aktuálna cena je 56€/noc. V prípade záujmu o prenájom auta máme pre vás zvýhodnenú cenu 23€/deň. Všetky linky nájdete nižšie pod obrázkom pripájame link na letenku, hotel a prípadné poistenie nájdete nižšie.
Lacne letenky Milano

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od