fbpx

Výhodné letenky do Thajska

Aktuálne máme pre vás lacné letenky do Thajska na Krabi. Tieto akciové letenky sú v ponuke v termínoch od novembera 2019 až do apríla 2020 a letí sa s jednou z najlepších leteckých spločností na svete Qatar Airways s krátkym prestupom v Dohe, Qatar. Cena letenky je výhodných 459€. V cene letenky je zahrnutá ako príručná tak aj jedna check-in batožina s max. hmotnosťou do 30kg. Na výber je niekoľko voľných termínov, čo ale neznamená že cena leteniek nebude stúpať. Zo skúseností vieme, že čím skôr letenku kúpite tým menej zaplatíte nakoľko ceny leteniek môže ovplyvniť množstvo faktorov. Preto neváhajte a letenku si rezervujte čo najskôr. Taktiež máme pre vás vynikajúci tip na hotel, ktorý má výborné hodnotenie a fantastickú lokalitu. Jedná sa o 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn Resort Krabi Ao Nang Beach už od 35€/noc. Všetky priame odkazy na rezerváciu letenky, hotela alebo pojistenia nájdete nižšie.

Lacna dovolenka Thajsko

Krabi

Krabi je patrí do jednej z thajských provincií, ktorá sa nachádza v južnej časti pri prieplave Malacca. K pevnine prináleží niekoľko väčších a menších ostrovov v Andamanskom mori.

Najznámejšie je súostrovie Ko Phi Phi. Toto letovisko je ideálne na exotickú dovolenku v s krásnymi bielymi piesočnatými plážami.

Nádherné tyrkysové more obmýva pobrežie lemované tropickou vegetáciou. Toto miesto má svoje čaro i napriek rýchlemu rozvoju cestovného ruchu. Medzi najkrajšie pláže patria: Railay Beach, TubKaek Beach, Klong Muang Beach alebo Pra Nang Beach.


Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od