fbpx

Ultra last minute letenka DUBAJ za 194€

Máme pre vás vynikajúcu ultra last minute Dubaj ponuku. Cena spiatočnej letenky do Dubaja je výhodných 194€ a to spiatočne na nasledovné dátumy od 11.8 - 21.8.2019 z Budapešti bez prestupu. Každý cestujúci má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm. Check-in batožina je za príplatok. Táto akciová ponuka je veľmi výhodná, nakoľko sa cena priamym letom pohybuje v priemere okolo 500 - 700€. Ak sa neponáhlate, určite vám odporúčame využiť túto skvelú ponuku a užiť si lacnú dovolenku v Dubaji. Ako bonus pre vás máme vynikajúci tip na lacné a výhodné ubytovanie v Dubaji. Už 5 rokov priamo spolupracujeme s majiteľom niekoľkých krásnych apartmánov, ktoré sa nachádzajú v lukratívnej a najviac navštevovanej oblasti Dubai Marína len 10 minút chôdzou od pláže v jednej s najvyšších obytných budov na svete. Preto Vám vieme zabezpečiť kvalitné ubytovanie za bezkonkurenčné ceny. Na mieste vám rád poskytne všetky potrebné informácie náš delegát. Cena apartmánu počas mesiaca september je fantastických 134 €/noc za celý apartmán v Dubaj Marína pre max. počet 4 osoby tzn. 33,50€/noc za osobu (október - december 169 €/noc). Na mieste vás neprekvapia žiadne poplatky navyše. Viac informácií vám radi poskytneme emailom, telefonicky alebo priamo na nasledovnej facebookovej stránke, kde nájdete fotky a všetky potrebné kontakty: Dubaj apartmány - dovolenka/prenájom
Najlacnejšia dovolenka Dubaj

Dubaj apartmány - dovolenka/prenájom

Najlacnejšia dovolenka Dubaj

Dovolenka s ubytovaním v apartmánoch v lukratívnej oblasti Dubai Marina len 10 minút chôdzou od pláže. Už len pri vyslovení názvu tohto mesta sa nám ihneď vybavia luxusné obchody, veľkolepé mrakodrapy, prepychové hotely a tropické teploty. Užívať si súkromie a dovolenkovú pohodu môžete v nadštandardne zariadených apartmánoch s čiastočným výhľadom na more (len pri trojizbových apartmánoch) alebo mesto. Vyskúšajte si aj vy, aké by to bolo žiť v Dubaji, so všetkým, čo k tomu patrí.

V cene je zahrnuté:

  • Ubytovanie v apartmáne v lukratívnej oblasti Dubai Marina
  • 2 - izbový apartmán pre 1 – 4 osoby
  • 3 - izbový apartmán pre 1 – 6 osôb
  • Využitie spoločných priestorov budovy (posilovňa, bazén, sauna)
  • Strážené parkovanie priamo v budove
  • Vysoko-rýchlostný WiFi internet
  • Turistická daň
  • Prístelka
  • Záverečné upratovanie
  • Cena za apartmán je konečná, žiadne extra poplatky vás na mieste neprekvapia

Elite - 2 izbový apartmán

7. Jan - 30. April = 165 €/noc
1. Máj - 30. Sep = 134 €/noc
1. Okt - 20. Dec = 169 €/noc

Elite - 3 izbový apartmán

7. Jan - 30. April = 223 €/noc
1. Máj - 30. Sept = 180 €/noc
1. Okt - 20. Dec = 223 €/noc

Fotky apartmánov nájdete tu: Dubaj apartmány - dovolenka/prenájom 

Kontakt: Zavolajte nám - Dubaj alebo Zavolajte nám - SK

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od