fbpx

Lacné letenky do Thajska

Momentálne sú v ponuke akciové letenky do Thajska, konkrétne do Bangkoku. Cena týchto lacných spiatočných leteniek je 389€ v akýchkoľvek termínoch od začiatku septembra až do druhej polovice decembra 2019 kedy je v Thajsku fantastické počasie. Musíme podotknúť, že toto je nezvyčajne výhodná cena leteniek do Bangkoku. Letí sa z Budapešti do hlavneho mesta Bangkok s leteckou spločnosťou Air China s jedným prestupom v Pekingu a zacheckovaná batožina je v cene letenky. V tomto období zvyknú teploty v Thajsku dosahovať až 33°C. Ako tip na ubytovanie vám určite odporúčame 4 Hotel Klassique Sukhumvit na ulici 1933 Sukhumvit Road, s ktorým máme osobné skúsenosti a ktorý má výbornú lokalitu. Tento hotel má vynikajúce hodnotenie a momentálna cena je skvelých 24€/noc pre 2 osoby. Link na tento hotel nájdete nižšie.
Lacná dovolenka Thajsko

Tipy pre vás

🏨 Tip na lacné ubytovanie

✈️ Link na letenku do Bangkoku

🗝 Cestovné poistenie

🚍 Regiojet na letisko do Budapešti

🚍 Flixbus na letisko do Budapešti

  • Viac informácií o 144 hodinovom bezvízovom styku v Pekingu nájdete na stránkach MINISTERSTVA VNÚTRA
  • Viac informácií o Bangkoku nájdete na WIKIPEDII


Thajsko

Vydajte sa s nami, na cestu do juhovýchodnej Ázie. Na miesto pokoja a harmónie, nazývané tiež Thajské kráľovstvo. Nie je tajomstvom, že Thajsko je jedna z najlacnejších destinácii a na cestovanie naprieč touto úchvatnou krajinou Vám postačí nízky rozpočet. To ale neuberá na kvalite služieb. Práve naopak. Thajsko ponúka tie najkvalitnejšie služby zo všetkých štátov západnej Indie.

Počuli ste už o tom, že Thajsko je krajinou smiechu? Bude Vám to zrejmé už pri prvom stretnutí s miestnymi ľuďmi, keď pocítite ich srdečnosť a optimizmus. Nech pôjdete kamkoľvek, budú Vám ochotní poradiť a ukážu Vám ich skromný život, plný pokory a smiechu. Povedia Vám o najkrajších chrámoch, pred ktorými Vám ženy vložia do rúk kvety a zatiaľ čo ich budete pokladať na oltár, dozviete sa napínavé príbehy o reinkarnáciách Budhu. Jeden z najznámejších chrámov sa nachádza severne od Bangkoku. Wat Phra Si Sanphet a je centrum pre 400 ďalších kláštorov, spoločne s ktorými je zapísaný vo svetovom dedičstve UNESCO. Celkovo sa v Thajsku nachádza cez 40 000 kláštorov. Thajsko je charakteristické tým, že má rôznorodú prírodu. Od hustých lesov s jazerami, kam Vás povedie cesta na slonoch, cez ryžové polia, až po jedny z najkrajších pláží sveta. Typický pohľad na priehľadné tyrkysové more, na ktorom plávajú člny s previazanými stuhami na čele. Okrem relaxu, more poskytuje výborné podmienky na potápanie.

Mesto Bangkok zvyknú tiež nazývať Benátky východu, vďaka tomu, že ho pretína rieka Chao Phraya. Potenciál kanálov, ktorými je mesto popretkávané, využívajú na netradičné plávajúce trhy. Predstavte si člny plné farebného ovocia zeleniny, ryže, rýb a dokonca aj oblečenia. Tieto a mnohé ďalšie trhy Vám umožnia ochutnať pestrosť ich kultúry a to doslovne. Miestne jedlo by ste mali rozhodne vyskúšať priamo na ulici. Pokojne sa vyrovná tým od michellínskych kuchárov. Thajská gastronómia mieša chute exotického korenia, spolu so sladkou chuťou kokosu a manga.

Nie sú to len zážitky, ktoré Vám po návšteve z Thajska ostanú. Je to hlavne pocit vyrovnanosti a harmónie, na ktorý už nikdy nezabudnete. Využite preto naše najlacnejšie letenky a vycestu


Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od