fbpx

Last minute Dubaj dovolenka a lacné letenky

Máme pre vás fantastickú limitovanú last minute Dubaj ponuku. Cena spiatočnej letenky do Dubaja je výhodných 299€ a to na akékoľvek dátumy od septembra až do decembra 2019 z Viedne iba s jedným krátkym prestupom v Kyjeve. Každý cestujúci má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm. Check-in batožina je za príplatok. Táto akciová ponuka je veľmi výhodná, nakoľko sa cena priamym letom pohybuje v priemere okolo 500 - 700€. Ak sa neponáhlate, určite vám odporúčame využiť túto skvelú ponuku a užiť si lacnú dovolenku v Dubaji. Ako bonus pre vás máme vynikajúci tip na lacné a výhodné ubytovanie v Dubaji. Už 5 rokov priamo spolupracujeme s majiteľom niekoľkých krásnych apartmánov, ktoré sa nachádzajú v lukratívnej a najviac navštevovanej oblasti Dubai Marína len 10 minút chôdzou od pláže v jednej s najvyšších obytných budov na svete. Preto Vám vieme zabezpečiť kvalitné ubytovanie za bezkonkurenčné ceny. Na mieste vám rád poskytne všetky potrebné informácie náš delegát. Cena apartmánu počas mesiaca september je fantastických 134 €/noc za celý apartmán v Dubaj Marína pre max. počet 4 osoby tzn. 33,50€/noc za osobu (október - december 169 €/noc). Na mieste vás neprekvapia žiadne poplatky navyše. Viac informácií vám radi poskytneme emailom, telefonicky alebo priamo na nasledovnej facebookovej stránke, kde nájdete fotky a všetky potrebné kontakty: Dubaj apartmány - dovolenka/prenájom

Last minute Dubaj dovolenka

Dubaj Apartmány - dovolenka/prenájom

Last minute letenky Dubaj

Dovolenka s ubytovaním v apartmánoch v lukratívnej oblasti Dubai Marina len 10 minút chôdzou od pláže. Už len pri vyslovení názvu tohto mesta sa nám ihneď vybavia luxusné obchody, veľkolepé mrakodrapy, prepychové hotely a tropické teploty. Užívať si súkromie a dovolenkovú pohodu môžete v nadštandardne zariadených apartmánoch s čiastočným výhľadom na more (len pri trojizbových apartmánoch) alebo mesto. Vyskúšajte si aj vy, aké by to bolo žiť v Dubaji, so všetkým, čo k tomu patrí.

V cene je zahrnuté:

  • Ubytovanie v apartmáne v lukratívnej oblasti Dubai Marina
  • 2 - izbový apartmán pre 1 – 4 osoby
  • 3 - izbový apartmán pre 1 – 6 osôb
  • Využitie spoločných priestorov budovy (posilovňa, bazén, sauna)
  • Strážené parkovanie priamo v budove
  • Vysoko-rýchlostný WiFi internet
  • Turistická daň
  • Prístelka
  • Záverečné upratovanie
  • Cena za apartmán je konečná, žiadne extra poplatky vás na mieste neprekvapia

Elite - 2 izbový apartmán

7. Jan - 30. April = 165 €/noc
1. Máj - 30. Sep = 134 €/noc
1. Okt - 20. Dec = 169 €/noc

Elite - 3 izbový apartmán

7. Jan - 30. April = 223 €/noc
1. Máj - 30. Sept = 180 €/noc
1. Okt - 20. Dec = 223 €/noc

Fotky apartmánov nájdete tu: Dubaj apartmány - dovolenka/prenájom 

Kontakt: Zavolajte nám - Dubaj alebo Zavolajte nám - SKDubaj, Spojené arabské emiráty

Dobre známe vďaka luxusu a jedinečnosti, Spojené Arabské Emiráty obsadzujú prvé priečky v top destináciách sveta. Rozprestierajú sa v juhozápadnej Ázii, vo východnej časti Arabského polostrova, pri pobreží Perzského zálivu. Najnavštevovanejším a najľudnatejším je Dubaj - mesto superlatívov. Mesto, ktoré vyrástlo na Arabskej púšti siahajúcej od Jemenu až po Irak. Predstavuje kontrast medzi dvoma svetmi – centrum diania, nočného života a biznisu, no taktiež miesto úniku od reality, mekku oddychu a pokoja.

Krása Dubaja je zrejmá už pri prvom pohľade na bohatú zbierku budov s jedinečnou architektúrou, ktorá v sebe mieša prvky moderného dizajnu a orientálnej tradície. Najznámejšími stavbami sú Burj Khalifa, ktorá je zároveň najvyššou budovou sveta a Burj Al Arab - hotel v tvare plachetnice. Pre tých, ktorí hľadajú oddych mesto ponúka 1 500 kilometrov piesočnatých pláží, vďaka nedávno vybudovanému komplexu Palm Jumeirah, jedinečný zážitok pri návšteve arabskej púšte alebo relax v rozkvitnutých záhradách Miracle Garden.

Nie je to len vizuálna stránka mesta, ale aj výnimočný luxus a vysoká úroveň služieb, ktoré mesto ponúka svojim návštevníkom. Vraví sa, že nie je túžby, ktorá by tu ostala nesplnená. Milovníci módy si prídu na svoje v najväčšom obchodnom centre  Dubai Mall a v ďalších 69 obchodných centrách, v ktorých majú zastúpenie tí najlepší svetoví návrhári. Gurmánom mesto ponúka gastronomický zážitok v podobe toho najlepšieho z arabského sveta a nepovšimnutí neostanú ani športovci, ktorí si môžu zalyžovať v zasneženom stredisku priamo na púšti alebo vyskúšať vodné atrakcie.

Aj vy si myslíte, že Dubaj je miesto, kde sa všetko nemožné stáva skutočnosťou? Poleťte tam s nami vďaka našim najlacnejším letenkám už tento rok.Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od