fbpx

Last minute letenky do Londýna

Na septembrové termíny sú aktuálne v ponuke lacné letenky do Londýna priamo z Brna s leteckou spoločnosťou Ryanair za výhodných 35€. Tieto lastminute letenky sú k dispozícii na niekoľko dlhších ale aj kratších termínov. Ako príklad vám uvádzame nasledovné dátumy na pekný predĺžený víkend v Londýne: 21.9.2019 - 24.9.2019. V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s max. rozmermi 40x25x20 cm. V prípade, že by ste mali záujem zobrať väčšiu batožinu, môžete si prikúpiť Priority alebo odbavenú batožinu do 10 kg. Za jeden smer zaplatíte 6-12€.
Lacne letenky londyn

Tipy pre vás

Ako sa dostať z letiska Stansted

Z letiska Stansted sa presuniete do centra vlakom alebo autobusom. Ak si kúpite cestovný lístok v predstihu zaplatíte za Stansted Express 17GBP. Vlaky premávajú každých 15 minút na Tottenham Hale. Cestovné lístky na autobus kúpite za akciovú cenu akčné lístky od 2GBP na jednen smer.

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od