fbpx

Last minute dovolenka na Maltu

Veľmi výhodná cena sa objavila na krásny ostrov MALTA za vynikajúcu cenu 299€/osoba za spiatočnú letenku vrátane hotela a raňajok. Letí sa priamym letom z Bratislavy s leteckou spoločnosťou Ryanair, takže v cene je príručná batožina (zacheckovaná sa dá samozrejme dokúpiť). Termínov za túto cenu je niekoľko a sú v roznych dĺžkach počas celého októbra. Výhodou je, že v tomto období je na Malte veľmi príjemné počasie a teploty dosahujú príjemných 25°C. Obrovskou výhodou je, že ubytovanie v krásnom 4* hotelovom rezorte pri pláži s raňajkami je zahrnuté v cene. Hotel (na obrázku) má vynikajúce hodnotenie, perfektnú lokalitu a je obklopený krásnou prírodou, ideálny nielen na oddych, ale aj na poznávanie historických pamiatok Malty! Taktiež ponúka možnosť polpenzie alebo All Inclusive za príplatok.
Last minute dovolenka na Maltu

Nákupom letenky cez nás, máte automaticky zľavu 15% a ak by ste pobytom v zahraničí chceli potešiť niekoho blízkeho, vytvoríme Vám darčekovú poukážku v hodnote od 50 - 200€.

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od